Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 8 lipca. Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety
05/09/2016 - 14:10

Krzysztof Pawłowski wzruszony jubileuszowym zjazdem

Założyciel i pierwszy rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu złożył swoim studentom podziękowania za urodzinowe życzenia i dobrą zabawę podczas zjazdu absolwentów.

WSB-NLU stuknęło 25 lat, zaś rektor Krzysztof Pawłowski obchodził siedemdziesiąte urodziny.

„Kochani! Piszę do Was z jednodniowym opóźnieniem, ponieważ wczoraj byłem zbyt zmęczony, ale i naładowany emocjami (...)
Bardzo gorąco dziękuję Wszystkim, którzy uczestniczyli w zjeździe Absolwentów, przecież zdecydowana większość z Was musiała do Nowego Sącza przyjechać i to często z odległości kilkuset kilometrów, bądź zostawiając Małżonków z dziećmi, bądź też organizując dla dzieci opiekę. Ta ogromna, z punktu widzenia naszych oczekiwań, frekwencja na Zjeździe jest dowodem Waszych głębokich uczuć i – chyba nie przesadzę – Waszej miłości do Szkoły, do WSB-NLU (...)

Nie ukrywam, że te cudowne momenty rozmów, wspólnych fotografii będą dla mnie paliwem i impulsem do aktywnego działania przez następne kilka lat i do spotkania za pięć lat na następnym Zjeździe Absolwentów z okazji 30-lecia WSB-NLU, a przy okazji mojej 75 rocznicy urodzin” – podzielił się na Facebooku dr Krzysztof Pawłowski.
Absolwenci i wykładowcy Wyższej Szkoły Biznesu wspominali studia i bawili się w minioną sobotę. Koszty zjazdu pokrył kanclerz Robert Gmaj.

(JB)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)