Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 stycznia. Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
21/01/2013 - 12:10

Krynica-Zdrój: Parafialna świetlica w ferie dla najmłodszych

Działająca przy kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Krynicy Zdroju świetlica parafialna, przygotowała w ferie moc niespodzianek dla najmłodszych.
Krynicka parafia zdrojowa przygotowała na czas ferii zimowych moc niespodzianek i zabaw dla swoich podopiecznych. Codziennie od godziny 11 do 16 uczestniczą one w grach, konkursach i zabawach na świeżym powietrzu,
- W tej chwili na zajęcia przychodzi około 15 dzieci – mówi Bożena Kiełbasa ze świetlicy parafialnej. – Przez cały dzień robią to, co lubią najbardziej. Jeżdżą na łyżwach, uczestniczą w zajęciach plastycznych. Dzieciaki uwielbiają gry planszowe - scrabble i bingo, ale też kalambury i gry zręcznościowe jak tenis, ping pong i piłkarzyki.
Podopieczni biorą tez udział w zajęciach na lodowisku i zimowej szkole gotowania, w której sami przygotowują swoje potrawy.
- Przygotowują, a potem zjadają – śmieje się Bożena Kiełbasa. – W czasie pobytu dzieci mają też zapewniony ciepły posiłek, więc rodzice nie musza się martwić, że będą głodne.
W drugim tygodniu ferii dla podopiecznych przygotowano jeszcze ognisko i zabawę karnawałową.

(KB)
Fot. BK


Dziękujemy za przesłanie błędu