Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 9 kwietnia. Imieniny: Mai, Marcelego, Wadima
20/01/2020 - 21:50

Krynica: Roxie rozgrzała publiczność, a Cezary Pazura rozbawił ją do łez

Nastoletnia wokalistka Roxie Węgiel wystąpiła (18 stycznia) w krynickiej Pijalni Głównej dla swoich fanów. Następnego dnia (19 stycznia), na scenie w ramach cyklu Krynica-Zródłem Kultury, pojawił się aktor Cezary Pazura, który zaprezentował scenki kabaretowe i rozbawił nimi publiczność do łez.

Roksana Węgiel najpierw została laureatką pierwszej odsłony The Voice Kids, a potem wygrała Eurowizję Junior 2018. Polskę reprezentowała utworem „Anyone I Want To Be”. Piosenkę tę nastolatka zaśpiewała na zakończenie koncertu.

Wcześniej wykonała utwory, które znalazły się na jej debiutanckim albumie, wśród nich takie hity jak „Lay Low”, „Dobrze jest, jak jest”, „Żyj”, czy „Obiecuję” i rozgrzała nastoletnią (i młodszą) publiczność. Singiel "Żyj" ma niemal 13 mln wyświetleń, a artystka w ubiegłym roku uzyskała nominację do nagrody Fryderyk, w kategorii Fonograficzny Debiut Roku.

Roxie kilka dni wcześniej obchodziła 15-te urodziny-To drugi koncert, na którym publiczność śpiewała mi sto lat. To bardzo miłe-mówi młoda artystka. Po koncercie Roksana przez ponad godzinę rozdawała autografy i zdjęcia.

Następnego dnia, na krynickiej scenie pojawił się aktor Cezary Pazura. W najnowszym programie ceniony komik porusza przede wszystkim wątki damsko-męskie. Część kabaretu poświęca także trendom w żywieniu, modzie na bezglutenowe posiłki i byciu fit.

Artysta z humorem, w wręcz przerysowany sposób przedstawia współczesne, czasami aspołeczne zachowania ludzi. 

Krynica Źródłem Kultury to wydarzenie, które od 2015 roku odbywa się w okresie ferii zimowych w Pijalni Głównej. W ramach szóstej odsłony cyklu występują gwiazdy muzyczne i kabaretowe, niektóre nie po raz pierwszy. Koncertować będą jeszcze: Cleo, Waldemar Malicki, Mrozu, Perfect, Kult, IRA, Enej, Kamil Bednarek, Sylwia Grzeszczak. Na scenie wystąpi też: Kabaret Nowaki.

Koncerty poprzedzają supporty grup, starannie dobrane spośród zespołów uczestniczących w Festiwalu Supportów. Organizatorami cyklu Krynica-Źródłem Kultury są Uzdrowisko Krynica-Żegiestów i Urząd Miasta.

(MK) fot. aut

Krynica: Roxie rozgrzała publiczność, a Cezary Pazura rozbawił ją do łez
Nastoletnia wokalistka Roxie Węgiel, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, wystąpiła (18 stycznia) w krynickiej Pijalni Głównej. Następnego dnia, na scenie w ramach cyklu Krynica-Zródłem Kultury, pojawił się aktor Cezary Pazura, który zaprezentował scenki kabaretowe i rozbawił nimi publiczność do łez.


Dziękujemy za przesłanie błędu