Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
09/08/2019 - 11:30

Konkurs: wygraj bilety do kina Sokół na przedpremierę filmu "Portret Polaka"

21 sierpnia w kinie Sokół w Nowym Sączu odbędzie się uroczysta przedpremiera „Portretu Polaka”. Z tej okazji wspólnie z kinem Sokół mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie i prawidłowo odpowiedzieć na pytanie.

PORTRET POLAKA – uroczysta przedpremiera

Biograficzny, dokumentalny, Polska 2018
Reżyseria: Barbara Szewczyk
Obsada:  Arkadiusz Detmer, Daniel Oleksy, Karolina Konicka
21.08.2019, godz. 19:00

Film o Bolesławie Barbackim, wielkim Polaku, wspaniałym sądeczaninie, malarzu, aktorze, nauczycielu, działaczu społecznym i prezesie Towarzystwa Gimnastycznego "SOKÓŁ". Prawdziwa opowieść o człowieku renesansowym, człowieku odkrytych i nieodkrytych talentów, który bardzo zasłużył się dla swojej małej ojczyzny. Dzieło wyreżyserowane przez Barbarę Szewczyk, według pomysłu i scenariusza Marii Molendy - prezesa Fundacji Nomina Rosae Ogród Kultury Dawnej. Film powstał w ramach projektu Filmoteka Małopolska. Po uroczystej przedpremierze odbędzie się spotkanie z udziałem twórców filmu.

Zobacz też Będzie się działo! W kinie Sokół czekają na was liczne atrakcje [WIDEO]

***

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do kina Sokół, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Ile w sumie prac malarskich znajduje się w dorobku Bolesława Barbackiego?  
a) około 157 prac sztalugowych
b) około 600 prac sztalugowych
c) około 800 prac sztalugowych

Na odpowiedzi czekamy do 14 sierpnia (środa) do godz. 9. Należy je wysyłać na adres e-mail: [email protected]  W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego oraz odpowiedzi na pytanie, zaś w temacie wiadomości "Kino Sokół”. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy dwie osoby, które otrzymają podwójne zaproszenia na film "Portret Polaka".

RG [email protected], Fot. Kino SokółDziękujemy za przesłanie błędu