Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 4 lipca. Imieniny: Aureli, Malwiny, Zygfryda
07/11/2018 - 15:00

Konkurs: wygraj bilety do kina Sokół na film "Winni"

Od 9 listopada w kinie Sokół w Nowym Sączu będzie wyświetlany film "Winni". Mamy dla was dwa podwójne zaproszenia.

WINNI

Dania 2018, 85', thriller, od 15 lat
Reżyseria: Gustav Moller
Obsada: Jakob Cedergren, Jessica Dinnage, Omar Shargawi
Seanse (sala studyjna):  9 - 15 listopada g. 19:40
Cena biletów: 12 i 14 zł

"Winni" to trzymający w napięciu, pełen zwrotów akcji thriller, budujący gęstą atmosferę z oszczędnych, starannie wyważonych środków, klimatem i precyzją przywołujący na myśl film "Locke". Rutynowy wieczór przy telefonie alarmowym. Operator odbierający dziś połączenia - były funkcjonariusz policji - z niecierpliwością czeka na zbliżający się koniec zmiany. Pijani imprezowicze, niedzielni kierowcy, blokujący numer żartownisie - irytacja policjanta rośnie, do momentu, kiedy odbiera telefon od spanikowanej kobiety. Została porwana, a samochód, w którym się znajduje, jedzie w nieznanym kierunku. Gdy połączenie zostanie gwałtownie przerwane, mężczyzna - nie opuszczając pokoju - rusza kobiecie na ratunek, polegając wyłącznie na swoim doświadczeniu, intuicji i... telefonie. W tym filmie każda sekunda, każdy grymas, spojrzenie czy dźwięk, łączą się w mistrzowską całość, prowadzącą do zaskakującego zakończenia.

***

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do kina Sokół, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jaki jest jednolity ogólnoeuropejski numer alarmowy używany w sieci telefonów komórkowych i stacjonarnych na całym świecie?

a) 112
b) 997
c) 121

Na odpowiedzi czekamy do 9 listopada (piątek) do godz. 9. Należy je wysyłać na adres e-mail: [email protected]  W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego oraz odpowiedzi na pytanie, zaś w temacie wiadomości "Kino Sokół”. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy dwie osoby, które otrzymają podwójne zaproszenia na film "Winni".

RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)