Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 października. Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
05/10/2019 - 20:05

Konkurs GramMy na TAK w Świniarsku

Już po raz szósty w Szkole Podstawowej im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Świniarsku w dniu 12 października 2019 r. odbędzie się Konkurs GramMy na TAK!

Konkurs GramMy na TAK w Świniarsku
Konkurs jest skierowany do wszystkich, którzy odnajdują swoją pasję w muzyce, a wydarzenie to obejmuje uczestników z powiatu nowosądeckiego. W kategoriach wiekowych wykonawcy reprezentują swój kunszt muzyczny zarówno w wokalu, jak i grze na instrumentach, a także w aranżacjach zespołu.

Organizatorzy oraz Fundacja „Jedność serc” zapraszają na podsumowanie konkursu 13 października 2019 r. o godz. 16:30, gdzie laureaci konkursu wystąpią jako saport przed koncertem Mateusza Ziółko. Występ gwiazdy wieczoru odbywa się na profesjonalnej scenie.

Konkurs GramMy na TAK w Świniarsku
Hala sportowa w Świniarsku w tym dniu staję się halą widowiskowo – muzyczną. Organizatorzy zapraszają do udziału w tym wydarzeniu. Bilety na koncert Mateusza Ziółko do nabycia w sekretariacie szkoły. Koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem, w poprzednich latach w Świniarsku wystąpili, m.in.: Ania Wyszkoni, Zespół Feel, Zespół De Mono i inni.

Więcej informacji na stronie organizatora

Konkurs GramMy na TAK w Świniarsku
Hala sportowa w Świniarsku znów stanie się halą widowiskowo-muzyczną.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)