Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 9 kwietnia. Imieniny: Mai, Marcelego, Wadima
30/12/2016 - 11:50

Krynica: Koncert Noworoczny z trzema uroczymi sopranistkami

Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju zaprasza na Koncert Noworoczny 1 stycznia 2017 roku o godz. 16 i 19 do Pijalni Głównej. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na obie godziny.

Sopranissimo to koncert trzech śpiewaczek: Joanny Horodko, Agnieszki Sokolnickiej i Magdaleny Stefaniak oraz Krynickiej Orkiestry Zdrojowej im. Adama Wrońskiego pod batutą Mieczysława Smydy. Imprezę poprowadzi Radosław Elis. Dwa występy zaplanowano na 1 stycznia 2017 o godz. 16 i 19.

Bilety w cenie 75 zł są do nabycia w kasie Kina Cyfrowego Centrum Kultury w Krynicy Zdroju, ul. Piłsudskiego 19 oraz w  Internecie za pośrednictwem ekobilet.pl.

Kup bilet on-line:

GODZINA 16:00 KLIKNIJ I KUP TERAZ

GODZINA 19:00 KLIKNIJ I KUP TERAZ

***

W naszym konkursie podwójne bilety wygrały: Łucja Szymańska. godz.16, Maria Pasiut godz. 16, Elżbieta Wilk , godz. 19 i Maria Pomidorska,  godz. 19. Będzie je można odebrać w Pijalni przed koncertem, okazując dowód tożsamości.

***
Joanna Horodko
Laureatka licznych konkursów krajowych i zagranicznych, między innymi finalistka i laureatka nagrody specjalnej na Międzynarodowym Konkursie Wokalnym w Passau (Niemcy), finalistka XII Międzynarodowego Konkursu Wokalnego na Sycylii (Włochy). Była solistką Teatru Wielkiego w Łodzi i solistką Opery Nova w Bydgoszczy. Obecnie jest Solistką Teatru Muzycznego w Poznaniu.
Chętnie jest zapraszana i współpracuje z wieloma instytucjami kultury. Śpiewała na scenach wielu filharmonii, teatrów muzycznych i oper m.in Poznaniu, Gdańsku, Toruniu, Płocku, Wałbrzychu, Elblągu, Łodzi, Bydgoszczy, Szczecinie, Lublinie, a także Austrii, Holandii, Belgii i Niemiec.

Agnieszka Sokolnicka
Ma na koncie wiele nagród w konkursach wokalnych. Była laureatką Międzynarodowego Konkursu Wokalnego „Kammeroper Schloss Rheinsberg” i półfinalistką Miedzynarodowego Konkursu Mozartowskiego w Salzburgu. Otrzymała nagrodę specjalną za najlepsze wykonanie pieśni Karola Szymanowskiego na VIII Moniuszkowskim Konkursie Wokalnym w Białymstoku. Została wyróżniona podczas Konkursu Wokalnego Europejskiej Fundacji Promocji Sztuki Wokalnej w Warszawie - Złote głosy Mazowsza. Otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Wałbrzycha za wybitne osiągnięcia artystyczne. Wielokrotnie występowała w teatrach muzycznych w kraju i za granicą m.in. Poznań, Szczecin, Łódz, Lübeck, Braunschweig, Palermo, Lucca, Livorno, Pisa, Ravenna

Magdalena Stefaniak
Półfinalistka XXXIV Międzynarodowego Konkursu Hansa Gabora Belvedere Singing Competition w Amsterdamie i finalistka XIX Międzynarodowego Konkursu Muzyki Kameralnej im. Kiejstuta Bacewicza w Łodzi. Zdobywczyni Nagrody Europejskiej Fundacji Promocji Sztuki Wokalnej na VII Międzynarodowym Konkursie Sztuki Wokalnej Złote Głosy w Warszawie. Finalistka X Międzyuczelnianego Konkursu Wykonawstwa Polskiej Pieśni Artystycznej im. Edmunda Kossowskiego w Warszawie. Prowadzi ożywioną działalność koncertową występując na scenach teatrów muzycznych w kraju i za granicą.

Radosław Elis
Aktor filmowy i teatralny oraz konferansjer i wokalista. Pracował w Teatrze Narodowym w Warszawie, obecnie związany jest z Teatrem Nowym w Poznaniu. Współpraca ze sceną poznańską zaowocowała takimi rolami jak: Raskolnikow „Zbrodnia i kara”, Segismundo „Życie jest snem”, Artur „Tango”, czy Don Juan „Don Juan”.
Odtwórca głównej roli (Chris) w musicalu Miss Sajgon w Teatrze Roma w Warszawie. Brał udział w wielu spektaklach i widowiskach muzycznych m.in. w „Śnie nocy letniej” w reż. Wojciecha Kościelniaka, „Księżniczce czardasza” w reż. Grzegorza Chrapkiewicza.
Przez wiele lat odtwórca postaci Mirka Gabriela w serialu „Złotopolscy”.

(JB), źródło i fot. CK w Krynicy-ZdrojuDziękujemy za przesłanie błędu