Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 15 lipca. Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza
05/03/2020 - 15:30

Koncert muzyki przedwojennej w Nowym Sączu odwołany

Po spektakularnym sukcesie Koncertu Wiedeńskiego agencja muzyczna Tomczyk Art ma zaszczyt zaprosić Państwa na premierę - Koncert Muzyki Przedwojennej. Minęło już 100 lat! Znów mamy lata 20. Przeżyjmy to jeszcze raz... W 2020 roku!

"Informujemy, że Koncert Muzyki Przedwojennej, który dnia 13.03.2020 roku miał odbyć się w Auli PWSZ w Nowym Sączu zostaje odwołany z powodu zagrożenia koronawirusem" - taki komunikat przekazał nam organizator.

Projekt w wykonaniu  niezwykłej grupy wspaniałych artystów Młodego Pokolenia za każdym razem przyjmowanych owacjami na stojąco
w największych polskich salach koncertowych! Tego jeszcze nie było, to promocja wybitnie uzdolnionych polskich artystów, zarówno solistów operowych, musicalowych, jak i instrumentalistów wykonujących to niezwykłe widowisko.

Historia zatacza koło, znów po 100 latach podczas wielkiej trasy koncertowej organizowanej przez agencję muzyczną Tomczyk Art, która swoim zasięgiem obejmie cały kraj, największe polskie i europejskie sale koncertowe usłyszą Państwo nieśmiertelne przeboje, perły polskiej piosenki, przeboje filmowe i operetkowe czasów międzywojennych. Zabrzmią między innymi: "Miłość Ci wszystko wybaczy", "Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Ada! To nie wypada!", "Powróćmy jak za dawnych lat", "Tango milonga", "Ostatnia niedziela" i wiele, wiele innych niezapomnianych melodii.  Nie zabraknie także popisowych tang i czardaszy w wykonaniu niezwykłych, polskich instrumentalistów Młodego Pokolenia.

Usłyszą Państwo między innymi melodie  z repertuaru Hanki Ordonównej, Eugeniusza Bodo, Toli Mankiewiczównej, Jana Kiepury i innych. To połączenie klasycznej formy i kunsztu z młodością, werwą i niespotykaną muzykalnością muzyków wykonujących to niezwykłe widowisko! Nie może Państwa zabraknąć. Zapraszamy serdecznie!

Wystarczy odpowiedzieć na nasze pytanie. Czekamy do 10 marca

Wymień  nazwisko polskiego artysty wykonującego przeboje, perły polskiej piosenki, przeboje filmowe i operetkowe w czasach  międzywojennych.

Odpowiedź proszę przesłać na adres [email protected]. Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.

Bilety do odebrania w redakcji Sądeczanina przy ulicy  Barbackiego 57
 

Bilety 90 zł: PEGAZ (Nowy Sącz, ul. Narutowicza 3 - 1 piętro)
rezerwacje- tel. 694 024 832 , grupy POWYŻEJ 10 OS.- tel. 515 985 232
bilety online: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl

 

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)