Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 26 listopada. Imieniny: Leona, Leonarda, Lesławy
30/06/2018 - 11:05

Komarenko-na powitanie lata w Krynicy

Rozpoczął się sezon wakacyjny, który w Krynicy-Zdroju zainaugurował cykl koncertów, finansowany z Budżetu Obywatelskiego. Pierwszego wieczoru na plenerowej estradzie, ustawionej w samym sercu uzdrowiska, wystąpił Iwan Komarenko (disco polo i dance), który porwał do tańca publiczność. Podczas trzydniowego wydarzenia wolontariusze zbierają pieniądze na leczenie chorego, 12-letniego Norberta z Mochnaczki Niżnej.

Tegoroczne  lato mieszkańcy miasta  witają cyklem koncertów, który jest sfinansowany z ubiegłorocznej  edycji Budżetu Obywatelskiego.  Propozycje powinny zaspokoić oczekiwania i gusty każdego z odbiorców.  Pierwszego  dnia  zgromadzeni wysłuchali  koncertu, w którym wystąpił  Iwan Komarenko, z pochodzenia  Rosjanin.  To legenda disco-polo i  muzyki tanecznej. 

Wokalista znany jest z zespołu "Ivan i Delfin”, którego największym hitem była piosenka „Jej czarne oczy” . Hitem tym reprezentował Polskę na 50 konkursie Eurowizji w 2005. W Krynicy-Zdroju artysta wystąpił solowo, w otoczeniu tancerek  i - mimo deszczowej pogody - porwał do tańca publiczność zgromadzoną na Deptaku.

Podczas trzydniowego wydarzenia wolontariusze zbierają pieniądze na leczenie 12-letniego Norberta, chłopca z Mochnaczki Niżnej, chorego na białaczkę. Kuracja dziecka kosztuje niemal 1,7 mln. złotych.

Na estradzie wystąpią jeszcze:
w sobotę, 30 czerwca Adam Ostrowski – O.S.T.R (rap, freestyle),
Renata Przemyk (pop, rock, poezja śpiewana)

oraz 1 lipca (niedziela) Tomasz Organek (alternatywny rock).

Każdego dnia  koncerty gwiazd  poprzedza Festiwal Supportów, który wyłania najciekawszych wykonawców by zapewnić im wszechstronne wsparcie ze strony profesjonalnych muzyków.

(MaK). fot. aut,

Komarenko-na powitanie lata w Krynicy
Rozpoczął się sezon wakacyjny, który w Krynicy-Zdroju zainaugurował cykl koncertów. Pierwszego wieczoru na plenerowej estradzie, ustawionej w samym sercu uzdrowiska wystąpił Iwan Komarenko (disco polo i dance), który porwał do tańca publiczność.


Dziękujemy za przesłanie błędu