Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 października. Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa
28/07/2021 - 18:00

Kino plenerowe nie tylko w WSB-NLU. Łososina Dolna proponuje film "Na noże"

Choć kina są już otwarte, a ich repertuar ciekawy i różnorodny, mieszkańcy Nowego Sącza coraz częściej wybierają alternatywne rozwiązania. Nie tylko uczelnia WSB-NLU zaprasza sądeczan na wspólne oglądanie filmów. Swoją ofertę przygotowała również gmina Łososina Dolna.

Po wielu ciężkich miesiącach separacji nadszedł czas, aby wyjść z domu i spędzić z bliskimi chwilę wolnego czasu. Dotychczas z organizowania seansów filmowych pod chmurką była znana sądecka uczelnia WSB-NLU, której parking średnio co dwa tygodnie zapełniał się samochodami, w pobliżu natomiast pojawiały się koce i leżaki. A na nich Wy, drodzy Czytelnicy, oglądający swoje ulubione, kinowe hity.

Dla tych, którzy do Nowego Sącza mają nieco dalej, mamy świetną wiadomość. Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna zaprasza na letnie seanse filmowe pod chmurką. W najbliższy czwartek, 29 lipca, mieszkańcy będą mogli obejrzeć film kryminalny ”Na noże”, wyreżyserowany przez Riana Johnsona. Wstęp, podobnie jak w przypadku seansów organizowanych przez WSB-NLU, jest całkowicie darmowy. Film jest przeznaczony dla osób, które ukończyły 16 rok życia.

Nie masz jeszcze planów? Może ta propozycja jest odpowiednia właśnie dla ciebie! Do zobaczenia na placu przy centrum kultury o godzinie 21. (k.kos@sadeczanin.info, fot. Pixabay.com)Dziękujemy za przesłanie błędu