Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
06/11/2018 - 16:35

Kino Kobiet w Heliosie: Planeta Singli 2. Wygraj bilet!

W środę 7 listopada o godz. 18 w ramach specjalnego cyklu filmowego dla Pań wyświetlony zostanie film „Planeta Singli 2”. Dla naszych Czytelniczek mamy jedno podwójne zaproszenie do kina Helios w Nowym Sączu. Jak zawsze przed seansem organizatorzy przygotowali szereg atrakcji tylko dla Pań.

PLANETA SINGLI 2

Polska 2018, 120’, komedia romantyczna, od lat 13
Reżyseria: Sam Akina
Scenariusz: Sam Akina, Jules Jones
Obsada: Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak

„Planeta Singli 2” to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku – kontynuacja hitu, w którym zakochały się miliony widzów. W listopadzie 2018 na kinowe ekrany powrócą Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha jako para, której losy połączyła randkowa aplikacja. Na ekranie nie zabraknie wybuchowego małżeństwa granego przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka oraz wspaniałych: Danuty Stenki, Piotra Głowackiego czy Joanny Jarmołowicz. Szykujcie się na eksplozję humoru, wzruszeń, pozytywnej energii i potężną dawkę przedświątecznej atmosfery. Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

***

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do kina Helios, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego chcesz pójść do kina na film "Planeta Singli 2" ? Na odpowiedzi czekamy do 7 listopada (środa) do godz. 9. Należy je wysyłać na adres email: [email protected]  W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego oraz odpowiedzi na powyższe pytanie, zaś w temacie wiadomości "Kino Kobiet”. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy jedną osobę, która otrzyma podwójne zaproszenia.

RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu