Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 czerwca. Imieniny: Christy, Helgi, Karola
21/03/2023 - 18:25

Już w środę rano szkolna giełda edukacyjna w Łukowicy

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Łukowicy zaprasza w środę 22 marca na Szkolną Giełdę Edukacyjną. Ósmoklasiści u siebie poznają ofertę szkół ponadpodstawowych.


Wioletta Oleksy, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Łukowicy, zaprasza w środę 22 marca na Szkolną Giełdę Edukacyjną. Ósmoklasiści u siebie w szkole poznają ofertę szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu limanowskiego i nowosądeckiego, które pojawią się ze swymi prezentacjami i ofertą. Program giełdy edukacyjnej przewiduje również indywidualne doradztwo dla uczniów.

Szkolna Giełda Edukacyjna w Łukowicy rozpocznie się o godzinie 10 na sali gimnastycznej. Program zapowiada się bardzo ciekawie. Bez zbędnej zwłoki, po powitaniu zaproszonych gości, zaczną się prezentacje szkół,a  potem indywidualne konsultacja dla uczniów z doradcami zawodowymi Powiatowego Urzędu Pracy.

Zycięska drużyna z Łukowicy - zajęli I miejsce w igrzyskach młodzieży szkolnej

Sama szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Łukowicy też ma ciekawą ofertę dla swych przyszłych uczniów. Jest miejscem nie tylko sukcesów w nauce, ale także w sporcie. Dopiero co uczniowie z Łukowicy zdobyli I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej. ([email protected]) Fot SZ.P w Łukowicy.Dziękujemy za przesłanie błędu