Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 29 października. Imieniny: Angeli, Przemysława, Zenobii
10/05/2020 - 19:30

Joanna Kulig promuje serial Netfliksa utworem "Między ciszą a ciszą"

Joanna Kulig zaśpiewała piosenkę „Między ciszą a ciszą” z okazji premiery serialu Netfliksa "The Eddy". Ten sam utwór wykonała 22 lata temu w programie „Szansa na sukces” i wygrała odcinek. Podobnie, jak w 1998 roku tak i teraz wzbudza zachwyt.

8 maja odbyła się premiera nowego muzycznego serialu produkcji Netfliksa „The Eddy”, w którym jedną z głównych ról gra Joanna Kulig.  Oprócz tego aktorka śpiewa  piosenki.

Utworem nagranym z okazji premiery filmu jest „Między ciszą a ciszą” Grzegorza Turnaua utwór, który wykonała w 1998 roku w programie „Szansa na sukces”. Miała wtedy 16 lat, była uczennicą Technikum Hotelarskiego w Krynicy i wygrała jeden z odcinków.

W filmie „Eddy” pochodząca z Muszynki aktorka śpiewa jeszcze kilka innych piosenek, w tym „Kiss Me In The Morning”.

Joanna Kulig w filmie "The Eddy" zagrała postać Mai, partnerki Elliota i wokalistki zmagającej się z alkoholizmem. Relacje pary komplikuje 15-letnia córka Elliota, którą on się opiekuje.  Jej obecność sprawia, że musi nauczyć się walczyć z własnymi słabościami i w końcu dorosnąć. Elliot odkrywa, że jego wspólnik Farid (Tahar Rahim) może być zaangażowany w nielegalne interesy. Na światło wychodzą też inne, skrywane tajemnice.

Scenariusz napisał Jack Thorne. Damien Chazelle, twórca oscarowego „La La Land”, reżyserował pierwsze dwa z ośmiu odcinków serialu. Nad kolejnymi pracowali Alan Poul i Jack Thorne. Film dostępny jest wyłącznie na Netflksie. 

Joanna Kulig, wraz z twórcami i resztą obsady, pojawiła się w Berlinie na oficjalnym pokazie serialu „The Eddy”, który odbył się w lutym 2020 roku.

(MK) fot. materiały prasowe Netflksa. Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)