Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
28/02/2020 - 18:55

Joanna Kulig na pokazie filmu The Eddy. Kogo zagrała aktorka z Muszynki?

Joanna Kulig, wraz z twórcami i resztą obsady, pojawiła się w Berlinie na oficjalnym pokazie serialu „The Eddy”. Pochodząca z Muszynki aktorka zagrała w nim rolę Mai. Film trafi na platformę Netflixa 8 maja.

W Berlinie odbył się (27 lutego) pierwszy, oficjalny pokaz filmu Netflixa "The Eddy". Akcja tego obyczajowego miniserialu toczy się w jednym z modnych, podupadających klubów muzycznych The Eddy, w wielokulturowym Paryżu. Jego właścicielem jest Elliot Udo (Andre Holland), niegdyś ceniony nowojorski pianista jazzowy.

Joanna Kulig, która propozycję zagrania w nim dostała tuż po urlopie macierzyńskim, wcieliła się w postać Mai, partnerki Elliota i wokalistki zmagającej się z alkoholizmem. Relacje pary komplikuje 15-letnia córka Elliota, którą się opiekuje.  Jej obecność sprawia, że musi nauczyć się walczyć z własnymi słabościami i w końcu dorosnąć.

Elliot odkrywa, że jego wspólnik Farid (Tahar Rahim) może być zaangażowany w nielegalne interesy. Na światło dziennie wychodzą też inne, skrywane tajemnice.

Scenariusz napisał Jack Thorne. Damien Chazelle, twórca oscarowego „La La Land”, reżyserował pierwsze dwa,  z ośmiu odcinków serialu. Nad kolejnymi pracowali Alan Poul i Jack Thorne. Film, który wyprodukował Endeavor Content, dostępny będzie od 8 maja, wyłącznie na Netflixie. Serial kręcono nad Sekwaną, od kwietnia do listopada 2019 roku.

(MK) fot. plakat z filmu, fotos NetflixaDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)