Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
25/02/2019 - 22:45

Joanna Kulig laureatką Telekamery 2019. Aktorkę docenili telewidzowie

36-letnia Joanna Kulig została laureatką Telekamery 2019 w kategorii aktorka. Na sądeczankę głosy oddali telewidzowie, fani telewizyjnych seriali, w tym "O mnie się nie martw" . Pokonała m.in. Katarzynę Glinkę z "Barw Szczęścia". Otrzymała 34 procent wszystkich oddanych głosów.

Joanna Kulig nie mogła odebrać statuetki osobiście, gdyż od listopada 2018 roku przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie promuje "Zimną wojnę"  Pawła Pawlikowskiego. Z 24 na 25 lutego w Los Angeles uczestniczyła w uroczystej oscarowej gali. 

Jednak aktorka  przysłała podziękowanie-"Drodzy telewidzowie.  Jestem zaszczycona tą nagrodą, bo to jedna z nielicznych, którą przyznajecie właśnie wy. Bardzo się cieszę, że doceniliście moją pracę i tak chętnie oglądaliście seriale i filmy z moim udziałem. Żałuję, że nie mogę być dziś z wami. Posyłam moc ciepłych uścisków. Pozdrawiam bardzo serdecznie. Joanna Kulig"

Telekamery są nagrodami przyznawanymi za osiągnięcia telewizyjne. Zwycięzców wyłaniają widzowie. 

Uroczysta gala rozdania 22. Telekamer odbyła się na warszawskim Podzamczu, w Arkadach Kubickiego. Tym razem widzowie mogli głosować w 10 kategoriach, na swoje ulubione postaci telewizyjne, aktorów i aktorki, seriale.

(MK) fot. instagram Joanny KuligDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)