Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 1 listopada. Imieniny: Konrada, Seweryny, Wiktoryny
17/04/2019 - 22:35

Joanna Kulig jest nad Sekwaną. Dlaczego tam się znalazła ?

Joanna Kulig przebywa w Paryżu, gdzie pracuje na planie muzycznego serialu obyczajowego "The Eddy”. Polska aktorka gra Maję, kobietę z pięknym głosem i problemem alkoholowym.

Akcja filmu rozgrywa się w wielokulturowym ParyżU, w jednym z muzycznych klubów. Jest opowieścią o jego właścicielu, członkach grającego zespołu i otaczającym ich, tętniącym życiem mieście.

Maja, w postać której wciela się Joanna Kulig,  jest kobietą obdarzoną wspaniałym głosem, borykajaca się z problemem alkoholowym. Śpiewając na scenie znajduje się w centrum uwagi publiczności. Poza nią jest zagubioną, niepewną kierunku, w którym zmierza.

Wokalistka dołącza do zespołu Elliota Udo (Andre Holland), pianisty jazzowego, któremu partneruje. Muzyk, wcześniej wschodząca amerykańska gwiazda, porzucił nowojorską scenę dla podupadającego klubu jazzowego nad Sekwaną, gdzie ukrył się przed światem.Relacje Elliota z Mają komplikuje jego 15-letnia córka, nad którą sprawuje opiekę. Jej obecność sprawia, że musi nauczyć się walczyć z własnymi słabościami i w końcu dorosnąć.

Scenariusz napisał filmu Jack Thorne. Damien Chazelle  twórca oscarowego „La La Land”,  wyreżyseruje pierwsze dwa,  z ośmiu odcinków serialu. Nad kolejnymi pracować będą Alan Poul i Jack Thorne.

Film, który wyprodukuje Endeavor Content będzie dostępny wyłącznie na Netfliksie.

(MK) fot. instagram Joanna KuligDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)