Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 19 października. Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
07/12/2017 - 22:05

Jan Stosur w finale telewizyjnego programu „Zostań Gwiazdą”!

Dzisiaj wieczorem wyemitowany został odcinek programu muzycznego „Zostań Gwiazdą” z podsumowaniem ubiegłotygodniowego występu nowosądeckiego artysty. Okazuje się, że Jan Stosur wystąpi w ścisłym finale programu telewizji Tele 5. Serdecznie gratulujemy sukcesu.

Po ogłoszeniu wyników, udało nam się porozmawiać ze zwycięzcą. - To jest niesamowite uczucie, dostałem się do ścisłego finału w programie telewizyjnym „Zostań Gwiazdą” na antenie Tele5. Wielka sprawa, ponieważ jestem w finale i jest to szansa zmierzenia się z najlepszymi uczestnikami, którzy już byli pokazani wcześniej w telewizji. Na pewno nie będzie łatwo wygrać, bo konkurencja jest poważna, a odcinki wciąż trwają i nie wiem, kto jeszcze się dostanie i wygra odcinek , przechodząc do finału tak jak ja - powiedział nam po emisji dzisiejszego odcinka Jan Stosur.

Zobacz: Jan Stosur ma szanse na finał programu 'Zostań Gwiazdą". Trwa głosowanie! 

- Fajnie jest się sprawdzić i powalczyć o tytuł telewizyjnej gwiazdy. Będę się starał wygrać, lecz na pewno nie będzie łatwo, ale wcześniej też nie przewidziałem, że będę pokazany w telewizji, a przede wszystkim wygram odcinek. Jak nadejdzie finał dam z siebie wszystko starając się o  zwycięstwo – dodał młody sądecki muzyk.

Zobacz: Jan Stosur chce 'Zostać gwiazdą". Sądecki artysta w programie telewizyjnym

Występ w finale jest efektem internetowego głosowania internautów na portalu społecznościowym. - Bardzo serdecznie dziękuję widzom, którzy oglądali program z moim udziałem, redakcji portalu „Sądeczanin” za wsparcie medialne oraz przede wszystkim Wam drodzy głosujący. Gdyby nie Wy i Wasze głosy, nie zaszedł bym tak wysoko, jak teraz jestem. Dziękuję bardzo z całego serca, obiecuję że nie zawiodę - podsumował Jan Stosur w rozmowie z 'Sądeczaninem".

MŚ ([email protected]). Fot. Jan Stosur

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu