Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 16 czerwca. Imieniny: Aliny, Anety, Benona
05/02/2018 - 14:20

Gmina Dobra: Na Balu Seniora bawiło się ponad 70 osób! [Zdjęcia]

Karnawał to czas wesołych tańców i zabawy. Dobrze wiedzą o tym seniorzy z terenu gminy Dobra, którzy wzięli udział w Balu Seniora. Impreza odbyła się 3 lutego na sali gimnastycznej przy Przedszkolu nr 1 w Dobrej.

Pomysłodawcą wydarzenia, które po raz pierwszy organizowane było na terenie gminy, był Wójt Gminy Dobra Benedykt Węgrzyn. Wraz z Dyrektor Dziennego Domu „Senior+” w Dobrej Moniką Majerczyk uroczyście otworzył to wspaniałe wydarzenie.

Zobacz też: Gmina Dobra: 50, 60, a nawet...65 lat małżeństwa! Zobacz wyjątkowy jubileusz [Zdjęcia]

- Wszystkim uczestnikom balu życzę przede wszystkim udanej zabawy. Cieszę się, że ta incjatywa spotkała się ze sporym zainteresowaniem z Państwa strony. Niech dzisiejsza muzyka, liczne atrakcje i dobre towarzystwo sprawią, że wieczór ten na długo pozostanie w Waszej pamięci! - mówił Wójt Gminy Dobra Benedykt Węgrzyn.

Na seniorów czekały, oprócz wspólnej zabawy i poczęstunku, liczne atrakcje. Podczas balu zorganizowany został bowiem pokaz tańca nowoczesnego w wykonaniu zespołu dziecięcego pod kierownictwem Ełły Kruczek. Nie odbyło się również bez wyborów króla i królowej balu.

Zobacz też: Dobrzańskie Gminne Ostatki Kolędowe już za nami! [Zdjęcia]

Oprawę muzyczną wydarzenia zapewnił zespół „Negro”, który podgrywał do tańca uczestnikom aż do północy.

Idea Balu Seniora w gminie Dobra okazała się bardzo trafiona. Zadowoleni uczestnicy już dziś deklarują chęć zabawy w przyszłym roku!

 

[email protected], Fot. "Senior+" Gmina Dobra

Gmina Dobra: Na Balu Seniora bawiło się ponad 70 osób! [Zdjęcia]
Karnawał to czas wesołych tańców i zabawy. Dobrze wiedzą o tym seniorzy z terenu gminy Dobra, którzy wzięli udział w Balu Seniora. Zabawa odbyła się 3 lutego w sali gimnastycznej przy Przedszkolu nr 1 w Dobrej.


Dziękujemy za przesłanie błędu