Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 20 czerwca. Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
08/02/2018 - 09:55

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (9-11 lutego)

Koncert Iry, Czerwonych Gitar, a może walentynkowy turniej piłki siatkowej w Piwnicznej? Takie atrakcje czekają na sądeczan już w najbliższy weekend.
SOBOTA

Koncert w Jazz Club

Jazz Club Atelier zaprasza na koncert Stanley Breckeridge Trio który odbędzie się w sobotę 10 lutego o godzinie 20.00.

Koncert zespołu IRA w Krynicy

Koncert odbędzie się w sobotę 10 lutego o godzinie 19 w ramach cyklu Krynica Źródłem Kultury. Ira to polski zespół rockowy, który od samego początku istnienia przyciąga na swoje koncerty tłumy fanów. Przeboje takie jak: „Nadzieja”, „Mój dom”, „Bierz mnie”, „Wiara”, czy „California” do dziś rozgrzewają publiczność podczas ich koncertów.

Mystków: Zabawa Karnawałowa z ZR Mystkowianie

Zespół Regionalny Mystkowianie zaprasza w sobotę 10 lutego o godzinie 19.00 do Domu Ludowego w Mystkowie na Zabawę Karnawałową z zespołem muzycznym.

Piwniczna Zdrój: Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa Spółdzielni Pracy Piwniczanka

Impreza rozpocznie się w sobotę 10 lutego o godzinie 10 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Piwnicznej Zdroju.

Muszyna: Szukając kadru – Nowa Zelandia

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Muszynie zaprasza w sobotę 10 lutego, o godzinie 16.00 do Muzeum Regionalnego Państwa Muszyńskiego na wernisaż wystawy fotografii Wojciecha Andryszczaka. Wystawa będzie prezentowana do 10 marca 2018 r.

NIEDZIELA

Koncert Czerwonych Gitar w Krynicy

Koncert odbędzie się w sobotę 11 lutego o godzinie 19 w ramach cyklu Krynica Źródłem Kultury. Czerwone Gitary to zespół, który od blisko 50-ciu lat wzrusza nas swoimi piosenkami. Już trzecie pokolenie Polaków śpiewa przeboje takie, jak: "No bo ty się boisz myszy", "Ciągle pada", "Takie ładne oczy" i dziesiątki innych. Pomimo wielu zmian w składzie i mniejszej aktywności niż w latach 80. popularność grupy nie spadła, a wiele przebojów należy do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej.

PIĄTEK - WTOREK

XVII Festiwal Wirtuozerii i Żartu Muzycznego FUN AND CLASSIC: SALUT SALON

Wielkimi krokami zbliża się XVII Festiwal Wirtuozerii i Żartu Muzycznego FUN&CLASSIC, który odbędzie się w dniach 8 - 13 lutego w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu.

Ogniste Tango na Walentynki

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu serdecznie zaprasza na koncert OGNISTE TANGO na Walentynki w wykonaniu Zespołu Tango Attack w składzie: Hadrian Filip Tabęcki – fortepian, Grzegorz Bożewicz – bandoneon, Piotr Malicki – gitara oraz Sądeckiej Orkiestry Kameralnej pod dyrekcją Leszka Mieczkowskiego. Śpiew Andres Martorell. Koncert odbędzie się we wtorek 13 lutego 2018 r., o godzinie 18.00 w Sali Widowiskowej MOK.

A może do kina?

Kino Helios, Sokół i Jaworzyna. Repertuar kina (9-15 lutego)

RG [email protected]

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!Dziękujemy za przesłanie błędu


Czerwcowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach