Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 23 sierpnia. Imieniny: Apolinarego, Miły, Róży
07/02/2019 - 17:05

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (8-10 lutego)

Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej w Piwnicznej, koncert Krzysztofa Cugowskiego w Krynicy, a może wypad do kina? Takie atrakcje czekają na sądeczan już w najbliższy weekend.

PIĄTEK

Koncert w Fabryce: Witek Muzyk Ulicy

Muzyk wśród uliczników i ulicznik wśród muzyków. Komponuje, aranżuje i pisze słowa do piosenek. Jako jedyny artysta w Polsce zagrał na Stadionie Narodowym bez nagłośnienia. Wydał 2 płyty w stylu Folko – Rocko – Punko – Polo. Umiejętnie łączy nuty z literami. Jego marzeniem jest nie śpiewać coverów w Opolu. Koncert odbędzie się w piątek 8 lutego 2019 r. o godzinie 20.30.

Koncert Happysad w Krynicy

Happysad jest polską grupą muzyczną, wykonującą muzykę rockową, określany czasem jako rock alternatywny. Zespół od 1995 roku działał pod nazwą HCKF (Hard Core’owe Kółko Filozoficzne), a od roku 1997 zespół został przemianowany na Happy Sad Generation. Koncert odbędzie się w piątek 8 lutego o godz. 19.

SOBOTA

Bal Karnawałowy w Galerii

Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Nowym Sączu zaprasza w najbliższą sobotę 9 lutego na Bal Kostiumowy. Dla członków TPSP wstęp bezpłatny, niezrzeszeni symboliczna piąteczka (5 zł) – opłata przy wejściu.

Piwniczna Zdrój: Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej

Spółdzielnia Pracy Piwniczanka zaprasza do udziału w Walentynkowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa SP „Piwniczanka”. Turniej odbędzie się w sobotę 9 lutego o godzinie 9.00 w Hali Widowiskowo – Sportowej.  Zapisy do 7 lutego 2019 r.

Krynica Źródłem Kultury - Krzysztof Cugowski

Krzysztof Cugowski to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny, współzałożyciel i wieloletni wokalista zespołu „Budka Suflera”. Ma na swoim koncie 12 albumów studyjnych, 4 koncertowe i 5 składanek. Wśród nich znajduje się płyta „Nic nie boli tak jak życie”, która sprzedała się w ilości ponad miliona egzemplarzy, tym samym ustanawiając - nadal niepobity - rekord polskiej fonografii.Koncert odbędzie się w sobotę 9 lutego o godz. 19.

Muszyna: Wspomnienia 1918

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Muszynie zaprasza do Muzeum Regionalnego „Państwa Muszyńskiego” na wystawę fotografii  wykonanych w technice chromowo – proszkowej autorstwa Michała Piotrowskiego. Wernisaż dobędzie się w sobotę 9 lutego o godzinie 16.00. Wystawa będzie prezentowana do 10 marca 2019 r.

NIEDZIELA

Tajemnica Alladyna – spektakl dla dzieci

Alladyn ma sporo szczęścia! Udało mu się zdobyć lampę z niezwykłą zawartością! Dżin nie tylko pomoże bohaterowi dotrzeć do pałacu, w którym mieszka jego ukochana ale również przestrzeże Alladyna przed groźnym Czarnoksiężnikiem, który podaje się za jego wuja! Czy jedynie magia wystarczy, by spełnić marzenia głównego bohatera, a także ominąć wszelkie niebezpieczeństwa? Jaką tajemnicę skrywa Alladyn? Wszystkiego dowiecie się już 10 lutego o godzinie 15.00 na spektaklu „Tajemnica Alladyna” w Teatrze Nowym przy ulicy Jagiellońskiej 36!

Muszyna: Popołudnie przy kawie

Kawiarnia Dwór Starostów zaprasza na niedzielne ( 10 lutego 2019 r.) popołudnie przy kawie i muzyce. Najbliższą niedzielę, uprzyjemnią największe przeboje muzyki rozrywkowej, w wykonaniu Małgorzaty Saraty oraz Szymona Łęczyckiego.

A może do kina? Repertuar kina Helios, Sokół, Jaworzyna i Klaps (8-14 lutego)

RG [email protected]

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


Sierpniowy miesięcznik "Sądeczanin"