Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 20 kwietnia. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
04/07/2019 - 14:40

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (5-7 lipca)

Imieniny Nowego Sącza, XVII Mistrzostwa Nowego Sącza w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn, Biesiada u Bartnika, a może Święto Muszyńskich Ogrodów? Takie atrakcje czekają na sądeczan już w najbliższy weekend.

PIĄTEK

Warsztaty Graffiti / Street artu z Mgr Mors

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu zaprasza na warsztaty Graffiti / Street artu. z Mgr Morsem. Warsztaty odbędą się 5 lipca w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, Al. Wolności 23. Początek o godz. 8. Zapisy: 18 443 89 59 wew. 23 i 25 (ilość miejsc ograniczona). 

„Ta Chwila…”

Urząd Miasta Nowego Sącza oraz autorka prac Iwona Biernacka zapraszają na wystawę rysunku pt. „Ta Chwila…” . Wystawę będzie można zobaczyć w dniach od 5 lipca – 6 sierpnia 2019 r. w godzinach pracy Centrum Informacji Turystycznej w Nowym Sączu przy ulicy Szwedzkiej 2. Na wernisaż wystawy zapraszamy już 5 lipca 2019 r., o godzinie 17.00.

SOBOTA

Muszyna: Poprad i inne wiersze

Biblioteka Miejska w Muszynie zaprasza w najbliższą sobotę 6 lipca 2019 r., o godzinie 15.00 na spotkanie autorskie z Adamem Ziemianinem – poetą, prozaikiem, autorem tekstów piosenek. Wstęp wolny.

Muszyna: Galicyjskie Spotkania Jazzowe

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Muszynie zaprasza do Dworu Starostów (ul. Kity 17) na koncerty w ramach Galicyjskich Spotkań Jazzowych. Impreza odbędzie się w sobotę 6 lipca 2019 r., o godzinie 18.30.

Piwniczna Zdrój: Jak skrzydła motyla

Pijalnia Artystyczna w Piwnicznej Zdroju zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa na jedwabiu autorstwa Agaty Kuś, oraz koncert duetu Vis a Vis, który uprzyjemni nam wspólne chwile. Wernisaż odbędzie się w sobotę 6 lipca 2019 r., o godzinie 18.00.

NIEDZIELA

Powitanie lata w Gródku nad Dunajcem

Impreza rozpocznie się o godz. 16:00, o 18:00 hity z lat 50 i 60 zaśpiewa zespół coverowy  „Elvis 56” . O 19:30 wystąpi gwiazda wieczoru „Golden Life”. Zespół jest w trakcie swojej Jubileuszowej Trasy Koncertowej 2019 „The Best of XXX Lat Golden Life”. Zespół znany jest z takich przebojów jak: Oprócz Błękitnego Nieba” czy „Wszystko to. Co mam”. W swym dorobku ma 11 albumów studyjnych. O 21.00 wystąpi zespół „Nadęci” a po nich zabawa taneczna do 24:00.   

SOBOTA - NIEDZIELA

Imieniny Nowego Sącza

Tegoroczne Imieniny rozpocznie koncert Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca Lachy, który odbędzie się w Sali Ratuszowej w dniu 4 lipca. 6 i 7 lipca na nowosądeckim Rynku będzie można posłuchać zespołów Łobuzy i Bilans, nowosądeckich zespołów i solistów a także odbędzie się finał XVI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”. Wstęp wolny. 

XVII Mistrzostwa Nowego Sącza w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn

6 i 7 lipca 2019 r. na boisku do siatkówki plażowej w Parku Sportów Miejskich – Pumptrack odbędą się 17 . Mistrzostwa Nowego Sącza w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Impreza rozpocznie się o godzinie 9.00. Zgłoszenia drużyn na 15 minut przed rozpoczęciem rozgrywek.

Stróże: 28 Biesiada u Bartnika

Gospodarstwo Pasieczne Sądecki Bartnik po raz 28. zaprasza na Biesiadę u Bartnika. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 6 i 7 lipca 2019 r. Tegoroczną gwiazdą imprezy będzie Grzegorz Poloczek z Kabaretu Rak.

Muszyna: Święto Muszyńskich Ogrodów

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Muszynie zaprasza w najbliższy weekend 6 i 7 lipca na cykl imprez, warsztatów i koncertów z okazji Święta Muszyńskich Ogrodów.

PONIEDZIAŁEK 

Muszyna: Księżyca strona trzecia

Kawiarnia artystyczna Szarotka zaprasza na promocję tomiku poetyckiego Krystyny Alicji Jezierskiej pt. Księżyca strona trzecia. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 8 lipca 2019 r., o godzinie 19.00. Wstęp wolny.

CZWARTEK

XVIII Sądecki Festiwal Muzyki Organowej L’arte Organica 

W  lipcu 2019 r., wnętrze Bazyliki św. Małgorzaty oraz Kościoła św. Kazimierza w Nowym Sączu wypełni muzyka organowa w ramach XVIII Sądeckiego Festiwalu Muzyki Organowej L’ARTE ORGANICA. Podczas Festiwalu usłyszymy najwybitniejsze utwory wielkich klasyków muzyki organowej takich jak Bach, Szymanowski czy Vierne. Na wszystkie koncerty wstęp wolny. Najbliższy koncert już 11 lipca. 

A może do kina? Repertuar kina Helios, Sokół, Jaworzyna i Klaps (5-11 lipca)

RG [email protected] Fot. Ilustracyjne Dziękujemy za przesłanie błędu