Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
27/12/2018 - 10:30

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (28-31 grudnia)

Biforek Sylwestrowy w Krynicy, koncert kolęd i pastorałek w Mystkowie, sylwester na Nowosądeckim Rynku, a może wypad do kina? Takie atrakcje czekają na sądeczan już w najbliższy weekend.

PIĄTEK

Stary Sącz: ……dziwna ta kolęda

Starosądecka Galeria pod Piątką zaprasza na wspólne kolędowanie z Katarzyną Chruściel oraz Rafałem Gondkiem. Koncert odbędzie się w piątek 28 grudnia o godzinie 18.00. Wstęp wolne datki.

SOBOTA

Biforek Sylwestrowy w Krynicy

Uzdrowisko Krynica-Żegiestów zaprasza na Biforek Sylwestrowy czyli wieczór z muzyką taneczną. Impreza odbędzie się w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju. Wystąpią Piękni i Młodzi oraz zespół Lachersi. Początek o godzinie 19.00

Piwniczna Zdrój: Gminny Turniej Piłki Siatkowej

W nadchodzącą sobotę 29 grudnia, w Hali Widowiskowo – Sportowej w Piwnicznej Zdroju odbędzie się Gminny Turniej Piłki Siatkowej dla Dorosłych – kobiety +20 oraz mężczyźni +25. Zapisy przyjmowane będą do 27 grudnia pod telefonem 608 427 996.

Muszyna: A to Polska właśnie

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Muszynie zaprasza do Muzeum Regionalnego „Państwa Muszyńskiego” na wernisaż wystawy prac małżeństwa Bojków, ich córki Kingi oraz wnuczek – Kasi, Natalii i Karoliny.  Prezentowane na wystawie makatki patriotyczne zostały wykonane na 100 – lecie Niepodległości. Wystawa będzie prezentowana od 29 grudnia 2018 r. do 3 lutego 2019 r. Wernisaż odbędzie się w sobotę 29 grudnia o godzinie 15.00.

NIEDZIELA

Koncert OR_KIESTRY

W najbliższą niedziele 30 grudnia, w Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu dobędzie się  koncert OR_KIESTRY NIEZALEŻNEJ pod dyrekcją Justyny Zawiślan. Podczas imprezy zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na rehabilitację 8. letniego Bartusia- podopiecznego Fundacji GARDA z Nowego Sącza. Koncert rozpocznie się o godzinie 16.00. Wstęp wolny.

Mystków: Koncert kolęd i pastorałek

Zespoły Regionalne Mali Mystkowianie oraz Mystkowianie, Orkiestra Dęta z Mystkowa i Soliści zapraszają do Domu Ludowego w Mystkowie na „Koncert Kolęd i Pastorałek”. Widowisko odbędzie się w niedzielę 30 grudnia 2018 r., o godzinie 17.00. Wstęp wolny.

Koncert świąteczny „Kolęda dla nieobecnych”

W niedzielę 30 grudnia w Kościele Parafialnym w Korzennej wystąpią siostry Szafrańskie, które zaśpiewają kolędy i pastorałki. Początek o godz. 17.

Krynica – Zdrój: Kolędy na trzech tenorów

Proboszcz Parafii Wniebowzięcia NMP w Krynicy – Zdroju zaprasza w niedzielę 30 grudnia o godzinie 20.30 na koncert kolęd promujący płytę „Kolędy na Trzech Tenorów”. Wstęp wolny.

PONIEDZIAŁEK

Sylwester na Nowosądeckim Rynku

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel zaprasza Sądeczan oraz Gości odwiedzających nasze piękne miasto na wspólne pożegnanie starego oraz powitanie Nowego 2019 Roku. Na sądeckim Rynku wystąpi Zespół Ble Ble, Jan Stosur oraz Urszula. Początek o godzinie 22.30.

WTOREK

Krynica – Zdrój: Wielki Koncert Noworoczny

Uzdrowisko Krynica – Żegiestów oraz Urząd Miasta w Krynicy – Zdroju zapraszają na koncert Noworoczny „Od Wiednia po Budapeszt”. Koncert odbędzie się 1 stycznia 2019 r., o godzinie 20.00 w Pijalni Głównej w Krynicy – Zdroju.

A może do kina? Repertuar kina Helios, Sokół, Jaworzyna i Klaps (28 grudnia - 3 stycznia)

RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu