Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 maja. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
24/05/2018 - 10:15

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (25-27 maja)

Koncert IRY w Starym Sączu, I Sądeckie Forum Mam, wyścig kolarski w Krynicy, a może Turniej Mini Piłki Siatkowej w Nawojowej? Takie atrakcje czekają na sądeczan już w najbliższy weekend.

PIĄTEK

Podróże pisane wiatrem – wieczór żeglarski w Winusie

Winus Club, Tomek Szołdrowski oraz załoga Marine Travel zapraszają, w piątek 25 maja o godzinie 20.00, na wieczór szantowy.

Piwniczna Zdrój: Ballady otulone drogą

Pijalnia Artystyczna w Piwnicznej Zdroju zaprasza na piątkowy ( 25 maja) koncert duetu Jacek Pikuła i Adrian Marczyk. Artyści zagrają ballady Edwarda Stachury, Marcina Różyckiego, Leonarda Cohena oraz własne. Podczas koncertu możliwość nabycia płyty i książki. Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00.

Stary Sącz: Małopolski Dzień Samorządowca

Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Jacek Lelek – Burmistrz Starego Sącza zapraszają na koncert Zespołu IRA w ramach Małopolskiego Dnia Samorządowca. Koncert odbędzie się na starosądeckim Rynku w piątek 25 maja.

SOBOTA

Koncert w Atelier Jazz Club – Czarny Pies

CZARNY PIES to jedyne w swoim rodzaju przedsięwzięcie w którym udział biorą największe indywidualności polskiego bluesa, jazzu i rocka. Każdy koncert to niepowtarzalny program, w którym liczą się dźwięki, emocje i nastrój chwili. Tym razem w dziewięcioosobowym składzie. Koncert odbędzie się 26 maja o godz. 20 w Atelier Jazz Clubie.

Ogólnopolskie Charytatywne Zawody Wspinaczkowe dla Dzieci

Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone i Fundacja Garda zapraszają na Ogólnopolskie Charytatywne Zawody Wspinaczkowe dla Dzieci – DAJ DZIECIOM UŚMIECH. Zawody odbędą się w najbliższą sobotę 26 maja 2018 r.

I Sądeckie Forum Mam

Klub Aktywnych Mam zaprasza na  I Sądeckie Forum Aktywnych Mam, które odbywać się będzie w dniu 26 maja w Wyższej Szkole Biznesu. Forum składać się będzie z 3 panelów tematycznych dotyczących zdrowia fizycznego, mentalnego i sporej dawki motywacji.

Grybów: Stara Baśń zaprasza na koncert zespołu proYekton

26 maja 2018 o godzinie 18.00 w murach Grodu Warownego Stara Baśń w Grybowie wystąpi zespół bluesowy z Wiednia.
Zapraszamy sympatyków dobrej muzyki a szczególnie bluesa.

Nawojowa: Turniej Mini Piłki Siatkowej

Stowarzyszenie Pałac Nawojowa zaprasza do udziału w Turnieju Mini Piłki Siatkowej Dwójek Chłopców rocznik 2007 i młodsi. Turniej odbędzie się w sobotę 26 maja 2018 r.

PIĄTEK - SOBOTA

Muszyna: Poprad Muszyna CUP

25 i 26 maja na Stadionie MKS Poprad Muszyna odbędzie się Międzynarodowy Dziecięcy Turniej Piłki Nożnej z okazji 100 – lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Rozgrywki, zarówno piątkowe jak i sobotnie, rozpoczną się o godzinie 10.00.

NIEDZIELA

Koncert - Królowej Krynickich Zdrojów

Koncert odbędzie się w niedzielę 27 maja o godzinie 20 w Leśnym Sanktuarium. Wystąpi m.in. Zespół Guadalupe oraz Orkiestra im. A. Wrońskiego pod kier. Mieczysława Smydy.

SOBOTA - NIEDZIELA

Krynica – Zdrój: Rafał Majka Days

Amatorów wyścigów kolarskich oraz miłośników tej pięknej dyscypliny sportu zapraszamy w najbliższy weekend tj. 26 i 27 maja do Krynicy – Zdroju na wyścig dla amatorów.

A może do kina? Kino Helios, Sokół i Jaworzyna. Repertuar kina (25-31 maja)

RG [email protected],

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Katalog firm Sądeczanin.info - tu znajdziesz firmy SądecczyznyDziękujemy za przesłanie błędu


Majowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach