Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 10 sierpnia. Imieniny: Bianki, Borysa, Wawrzyńca
24/03/2017 - 11:40

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (24-26 marca)

Koncert Eskaubei & Tomek Nowak Quartet, Festiwal Bonawentura, a może mecz Sandecji? Tak m.in. zapowiada się weekend atrakcji w Nowym Sączu i regionie.

Piątek

Połączyli rap z jazzem. Zagrają w Nowym Sączu
W najbliższy piątek (24 marca) w Jazz Club Atelier (ul. Zielona 45) o godz. 20 wystąpi jazzowo-rapowa formacja Eskaubei & Tomek Nowak Quartet. Zespół będzie promował swoja płytę „Tego chciałem”.

Festiwal Teatru Ukraińskiego
Miasteczko Galicyjskie po raz drugi będzie gospodarzem Międzynarodowego Festiwalu Teatru Ukraińskiego „Wschód-Zachód". W programie czwartej edycji imprezy są dwa spektakle dla dorosłych oraz jeden dedykowany dla dzieci. Zaplanowano także wernisaż pasteli Jakuba Matuszewskiego. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest  wolny.  Festiwal rozpocznie w piątek, 24 marca spektakl „Zwykła historia: Rozmowa dla dwojga" w wykonaniu polsko –ukraińskiej Grupy Teatralnej „Razem". Spektakl rozpocznie się o godzinie 18 w Kawiarni Miasteczka Galicyjskiego.

Piątek - sobota - niedziela

 Festiwal Podróży i Przygody Bonawentura
Marzec to miesiąc, w którym w całej Polsce obserwujemy urodzaj festiwali podróżniczych. Od siedmiu lat swój festiwal podróżniczy ma także Sądecczyzna. Festiwal Bonawentura w starosądeckim Sokole od początku cieszy się dużym zainteresowaniem i ma swoją wierną publiczność, która nie wyobraża sobie opuszczenia udziału w tym wydarzeniu. Stąd w kasie Sokoła zabrakło już biletów.

Sobota

International Cooking Day. Studenci będą gotować dla Kacperka
Po raz kolejny Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University zaprasza na International Cooking Day. W sobotę 25 marca polscy i zagraniczni studenci przygotują potrawy, a dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany dla chorego 7-letniego Kacperka Matusiaka.

W Dzień Świętości Życia adoptuj życie

W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego (25 marca) będziemy obchodzić Dzień Świętości Życia.

Sandecja zagra z MKS Kluczbork
W sobotę o godz. 16 na stadionie przy ul. Kilińskiego Sandecja podejmie MKS Kluczbork.

Ogrody z Zalewskim, Geppert i Raz Dwa Trzy
Już za tydzień rusza XIII Wiosenny Festiwal Artystów Piosenki „Pamiętajcie o ogrodach”. Od 21 do 28 marca w MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu królować będzie piosenka poetycka, a także rockowe klimaty.

A może do kina?
Kino Helios Nowy Sącz, Sokół i Jaworzyna. Repertuar kina (23.III)

(JB)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)