Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 5 sierpnia. Imieniny: Emila, Karoliny, Kary
24/02/2017 - 11:30

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (24-26 lutego)

Sylwia Grzeszczak w Krynicy, Jazz Band Ball Orkiestra w Nowym Sączu, a może Gala Nagrody im. Ks. Prof. Bolesława Kumora... tak m.in. zapowiada się weekend atrakcji w Nowym Sączu i regionie.

Sandecja przed pierwszym gwizdkiem. Prezentacja w piątek
W piątek 24 lutego, w Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu odbędzie się prezentacja drużyny Sandecji przed rundą wiosenną I ligi piłki nożnej. Początek piłkarskiego show o godz. 19.10.

Sylwia Grzeszczak w Pijalni Głównej. Mamy dla Was bilety!
Sylwia Grzeszczak zaśpiewa w najbliższy piątek (24 lutego) o godz. 19 koncert w Pijalni Głównej w ramach cyklu „Krynica Źródłem Kultury”. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia – szukajcie konkursu na naszym Facebooku.

Slajdowisko w Miasteczku
Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu zaprasza na kolejne spotkanie pn. „Slajdowisko - tajemnicze podróże-Gruzja i Armenia czyli krótka opowieść o wyprawie PTT z roku 2016", które odbędzie się w piątek 24 lutego (piątek) o godz.17 w Miasteczku Galicyjskim.

Sobota

Kto zdobędzie Nagrodę im. ks.Kumora? Przyjdź do "Sokoła"
W sobotę 25 lutego w MCK "Sokół" w Nowym Sączu odbędzie się gala wręczenia Nagrody im. ks. prof. Bolesława Kumora. Początek uroczystości o godz. 19.30.

Mystkowianie dadzą koncert dla osieroconych dzieci. Przybywajcie!
W najbliższą sobotę (25 lutego) na Hali Sportowej w Paszynie z inicjatywy tancerza Zespołu Regionalnego Mystkowianie Michała Miki oraz mieszkańców Paszyna odbędzie się niesamowity koncert charytatywny „Mała pomoc w wielkiej sprawie”. Mieszkańcy Paszyna oraz lokalni wykonawcy spotkają się aby wesprzeć Madzię, Mikołaja oraz Damianka.

Jazz Band Ball Orchestra & Stanley Breckenridge w Nowym Sączu
W sobotę (25 lutego) o godz. 19 w Jazz Club Atelier (ul. Zielona 45) wystąpi Jazz Band Ball Orchestra & Stanley Breckenridge. Koncert zespołu będzie połączony z jubileuszem 55-lecia JBBO.

Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu
Od 23 do 28 lutego potrwa szesnasta już edycja Festiwalu Wirtuozerii i Żartu Muzycznego Fun & Classic. Jak co roku do Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ zawitają znakomici instrumentaliści, potrafiący bawić się muzyką – w tym Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu.

Niedziela

Gala Sądeczanin Roku
26 lutego poznamy laureata plebiscytu Sądeczanin Roku 2016. Nagroda zostanie wręczona podczas uroczystej Gali w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ o godz. 11.

A może do kina?
Kino Helios Nowy Sącz, Sokół i Jaworzyna. Repertuar kina (23.II)

(JB)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)