Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 5 sierpnia. Imieniny: Emila, Karoliny, Kary
07/10/2016 - 12:25

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku: 7-9 października

Jesienny Festiwal Teatralny, Galicyjska Jesień Literacka, a może otwarcie stadionu w Stróżach... tak m.in. prezentuje się weekend atrakcji na Sądecczyźnie.

Piątek

Galicyjska Jesień Literacka
W najbliższy piątek, 7 października 2016 w CKiS im. Ady Sari w Starym Sączu odbędzie się XXVI Międzynarodowa Galicyjska Jesień Literacka.

Impreza rozpocznie się o godz. 18. W programie - koncert „Oto jest magia słowa”, który poprowadzi Andrzej Grabowski. Literackie spotkanie organizuje m.in.: Powiatowa i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Wiktora Bazielicha w Starym Sączu.

Piątek-niedziela

XVII Międzynarodowy Festiwal Koronki Klockowej w Bobowej. Przybywaj!

Od 6 do 9 października w Bobowej odbędzie się XVII Międzynarodowy Festiwal Koronki Klockowej. Nie wiesz czym jest koronka klockowa? Wiesz i przepadasz za tym rodzajem rękodzieła? W obu przypadkach ta impreza jest dla Ciebie!
 

Jesienny Festiwal Teatralny
Przed nami kolejne wydarzenia dwudziestej edycji jednej z największych imprez teatralnych w Polsce. W piątek czeka nas koncert Raya Wilsona  z zespołem   Live & Acoustic”, sobotę spektakl – Przekręt (nie) doskonały, czyli kto widział Pannę Flint?”, niedzielę – Demon teatru, czyli mniejsza o to.

Niedziela

Minister sportu wraz z Kogutem otworzą stadion w Stróżach
Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym zaprasza w najbliższą sobotę (8 października) do Stróż. O godzinę 10 rozpocznie się Jesienna Spartakiada Integracyjna, połączoną z zainaugurowaniem działalności nowego obiektu sportowego – stadionu integracyjnego wraz z bieżnią i pełnym zapleczem rehabilitacyjnym.

Sen Mikołajka
W najbliższą niedzielę – 9 października o godzinie 15 spektakl dla dzieci „Sen Mikołajka” w Teatrze Nowym.

A może...
Do kina! Seanse w Sokole, Heliosie i Jaworzynie (5.X)

(oprac. JB)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)