Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 10 sierpnia. Imieniny: Bianki, Borysa, Wawrzyńca
04/11/2016 - 04:55

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (4 - 6 listopada)

Beata Rybotycka w starosądeckim Sokole, zdjęcia z Maroka Alicji Przybyszowskiej, a może rockowe granie w niedzielny wieczór w Starym Sączu... tak m.in. prezentuje się tym razem skromny weekend atrakcji na Sądecczyźnie.

Piątek

Koncert Beaty Rybotyckiej
Choć Beata Rybotycka skończyła szkołę teatralną, większość swojego zawodowego życia poświęciła śpiewaniu. Na scenie jest prawdziwą perfekcjonistką, jednocześnie naturalna, pełna wdzięku i pasji. Przez wiele lat była jedną z gwiazd Piwnicy pod Baranami, gdzie do występów zachęcił ją sam Piotr Skrzynecki. W piątek 4 listopada wystąpi w Sokole w Starym Sączu z autorskim recitalem.

Maroko w obiektywie Alicji Przybyszowskiej
W Centrum Informacji Turystycznej oglądać można wystawę zdjęć Alicji Przybyszowskiej będące relacją z wyprawy do Maroka. Wernisaż zaplanowano na 4 listopada o godz. 17.

Sobota

VII Warsztaty z Robotyki w Pałacu Młodzieży
Pałac Młodzieży i firma „Warsztaty Robotów – Nowoczesny Wymiar Edukacji” zapraszają dzieci i młodzież w wieku 8-14 lat na warsztaty z robotyki – 05.11.2016 r. (sobota), godz. 09:00 – 11:00. Koszt warsztatów wynosi 38 złotych od osoby za 120 minut płatne przed wejściem na salę.Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy zapisywać się na warsztaty pod numerem telefonu 18 442-07-32.

Niedziela

No Brothers i Redford zagrają w Starym Sączu
W najbliższą niedzielę (6 listopada) szykuje się wielka gratka dla miłośników rocka. W starosądeckim Sokole o godz. 19 zagrają dwa zespoły: No Brothers i Redford. W trakcie koncertu będzie też można kupić ich niedawno wydane płyty.

W kierpcach i z ciupagami łąccy górale odprawią Zoduski Muzykonckie

A może do kina?
Kino Helios Nowy Sącz, Sokół i Jaworzyna. Repertuar kina (2.XI)

(oprac. JB)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)