Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 10 sierpnia. Imieniny: Bianki, Borysa, Wawrzyńca
30/09/2016 - 10:10

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (30.IX-2.X)

Małopolska Noc Naukowców, Wystawa Intermarium w BWA Sokół, a może Jesienny Festiwal Teatralny... tak m.in. prezentuje się weekend atrakcji na Sądecczyźnie.

Piątek

Małopolska Noc Naukowców. PWSZ zaprasza
Już po raz kolejny Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu otworzy swoje laboratoria, sale wykładowe i treningowe dla sądeczan. 30 września czeka nas Małopolska Noc Naukowców w Instytucie Technicznym i Instytucie Kultury Fizycznej.

Fantazmaty i wyobrażenia. Wystawa Intermarium w BWA Sokół
W najbliższy piątek, 30 września o godzinie 19 odbędzie się wernisaż wystawy „Intermarium”. Najnowsza ekspozycja Galerii Sztuki Współczesnej SOKÓŁ to projekt poświęcony fantazmatom i wyobrażeniom, którymi poszczególne kraje Europy Środkowej posługują się, gdy chcą definiować swoją pozycję wobec Europy Zachodniej i pozostałych państw regionu.

Sobota

Parada motocykli w Krynicy
Hotel Prezydent zaprasza w najbliższą sobotę o godz. 18 na paradę motocykli Harley – Davidson.

Niedziela

Koncert charytatywny dla Oli. Przyjdź, pomóż choremu dziecku
2 października, w amfiteatrze Zapopradzie w Muszynie odbędzie się szczególny koncert. Dochód z cegiełek - biletów wstępu, zostanie przeznaczony na rehabilitację malej Oli. Ola za sobą cztery poważne operacje ratujące życie i zdrowie, a przed sobą możliwości, które daje jedynie rehabilitacja.

Jesienny Festiwal Teatralny: 20 dni z gwiazdami sceny i telewizji
Jubileuszowy - XX Jesienny Festiwal Teatralny będzie trwał od 2 do 21 października. Na to jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Nowym Sączu przyjadą znani polscy reżyserzy i aktorzy. Na widzów czekać będzie wiele niespodzianek.

(oprac. JB)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)