Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 5 sierpnia. Imieniny: Emila, Karoliny, Kary
16/12/2016 - 06:35

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (16-18 grudnia)

Czarny Pies w Atelier, Jarmark Bożonarodzeniowy w Miasteczku Galicyjskim, a może Szopka z Cudokami-Szurokami... tak m.in. prezentuje się weekend atrakcji na Sądecczyźnie.

Piątek

Wykład o turystyce
Biblioteka Publiczna w Krynicy Zdroju zaprasza o godz. 16 na wykład „Pielgrzymka i turystyka religijna w Beskidzie Sądeckim i Kotlinie Sądeckiej – przyszłość i teraźniejszość.

Janina Kraupe i Marta Kula – wystawa „O ogrodach”
Galeria SOKÓŁ zaprasza na wernisaż wystawy Janiny Kraupe i Marty Kuli pt.: „O ogrodach", który odbędzie się w piątek 16 grudnia o godz. 18.

Sobota

Finał Turnieju Mikołajkowego Zabełcze 2016
W najbliższą sobotę (17 grudnia) od godz. 9 w hali sportowej Zespołu Szkół w Brzeznej odbędzie się Turniej Mikołajkowy Zabełcze 2016 pod hasłem - Sport To Zdrowie.

Gwiazdy bluesa na reaktywację klubu jazzowego Atelier
Czarny Pies, czyli: Leszek Winder, Krzysztof Ścierański, Ireneusz Głyk, Jan Gałach, Mirosław Rzepa i Michał Kielak zagrają w najbliższa sobotę (17 grudnia) o godz. 19 w Jazz Club Atelier przy ul. Zielonej 45. Tym samym klimatyczny klub muzyczny pośrodku galerii grzejników i starych aparatów znów wraca na kulturalną mapę Nowego Sącza.

Niedziela

Tradycyjny Jarmark Bożonarodzeniowy w Miasteczku Galicyjskim
Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu zaprasza w niedzielę 18 grudnia do Miasteczka Galicyjskiego na doroczny Jarmark Bożonarodzeniowy.

Szła Kolęda w Noc Grudniową
Już w najbliższą niedzielę - 18 grudnia - o godz. 17.00 w Sali Widowiskowej MOK w Nowym Sączu, przy Al. Wolności 23, Grupa Teatralna „Cudoki-Szuroki” pod opieką artystyczną Małgorzaty Stobierskiej i z akompaniamentem Andrzeja Bogdała, zagra premierowo Szopkę Dziecięcą wg Wiesława (Sławka) Buchcica pt. „Szła Kolęda w Noc Grudniową”. Gościnny udział w przedstawieniu biorą wokaliści ze Studia Wokalnego „Bel Corda” z MOK, pod kierunkiem Natalii Zabrzeskiej.

A może do kina?
Kino Helios Nowy Sącz, Sokół i Jaworzyna. Repertuar kina (14.XII)

(JB)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)