Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
02/06/2016 - 11:55

Filminek z Kina Sokół żegna się z przedszkolakami

Z końcem maja odbyły się ostatnie spotkania Filminka z przedszkolakami. Ten sympatyczny projekt o charakterze filmowo-edukacyjnym rozpoczął się w marcu tego roku. Seansom filmowym towarzyszyły liczne atrakcje i moc wrażeń.

Każde spotkanie rozpoczynało się od wizyty specjalnego gościa. W marcu był to Szalony Astrofizyk, który wraz z dziećmi poszukiwał zaginionej gwiazdki z nieba. W kwietniu odwiedziła dzieci rozśpiewana  Biedronka Fionka. Na sali kinowej zapanowała wtedy wiosenna atmosfera niczym na kolorowej łące. Natomiast majowe spotkania upłynęły pod kątem rozweselania smutnej Królewny Śpiewny. Piękny uśmiech wywołała na jej twarzy dopiero wizyta odważnego Rycerza spod Niebieskiej Chmurki. Radości nie było końca. Z tej okazji dzieci zostały zaproszone po bajce na królewski poczęstunek oraz wernisaż wystawy pn. „Zamek naszych marzeń”, której autorami byli we własnej osobie bardzo twórczy uczestnicy projektu.

Filminek i jego przyjaciele z Kina Sokół bardzo dziękują wszystkim za sympatyczne spotkania. Zapraszamy już jesienią na kolejną odsłonę projektu. Jak zwykle oprócz małej uczty kinomana, przewidujemy spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz wiele innych atrakcji. Ale to już po wakacjach. Tymczasem Filminek udaje się na letni wypoczynek. Do zobaczenia!

(oprac. JB)
Fot. Kino Sokół w Nowym Sączu

Filminek z Kina Sokół żegna się z przedszkolakami


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)