Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 3 lutego. Imieniny: Błażeja, Joanny, Telimeny
29/05/2020 - 12:50

Dzień Matki: dostaliśmy od Was mnóstwo laurek! Mamy wyglądają jak księżniczki

Kilka dni temu zaprosiliśmy naszych czytelników do wspólnej zabawy. Mamy, które 26 maja obchodziły swoje święto, pochwaliły się twórczością swoich dzieci, które w tym wyjątkowym dniu składały im życzenia. Która laurka jest najładniejsza?

Piękne, ręcznie zdobione laurki, wzruszające życzenia i rysunki od serca. Właśnie takie prezenty mamy wspominają najlepiej. Nie ma chyba nic bardziej wdzięcznego niż kolorowa kartka z napisem ,,Kocham Cię, Mamo", a na środku wielkie, czerwone serce. 

Wśród laurek, które otrzymaliśmy od naszych czytelników nie zabrakło także portretów kochanych mam i kolorowych kwiatów. Niektóre prace były jednak naprawdę wyjątkowe, wykonane techniką filcowania (inaczej zwaną igłowaniem). - W tym roku dostałam bardzo praktyczny prezent - notes na zapiski, który samodzielnie wykonała moja córka - pisze w mailu jedna z mam. 

Życzenia po angielsku, wycinanki i wyklejanki - właśnie tak dzieci chciały wyrazić swoją wdzięczność za wyrozumiałość, opiekę i nieskończoną troskę swoich mam. Która laurka najbardziej wam się podoba?

[email protected], fot. czytelnicy 

Dzień Matki: dostaliśmy od Was mnóstwo laurek! Twórczość dzieci nie zna granic
Fot. czytelnicy


Dziękujemy za przesłanie błędu