Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 13 lipca. Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
26/05/2020 - 16:30

Dzień Mamy. Mamo, pochwal się laurką i twórczością swojego dziecka!

Dziś wszystkie mamy obchodzą swoje święto. Z tej okazji zapraszamy was do wspólnej zabawy. Szanowne mamy, pochwalcie się laurkami od swoich dzieci. Opublikujemy je w sadeczanin.info.

Mamy są w naszym życiu bardzo ważne. Ich relacje z dziećmi opierają się na bezinteresownej miłości - jedynej, którą zostaliśmy obdarzeni od początku i o którą nie musieliśmy zabiegać. 26 maja to dobra okazja, aby podziękować naszym mamom za to, co dla nas zrobiły. Za ich nieskończoną troskę, wyrozumiałość i poświęcenie od pierwszych dni naszego życia. 

Czytaj też: Dziś Dzień Matki. Co kupić? Oto 3 prezenty, które zachwycą każdą mamę!

Jesteśmy przekonani, że wiele mam dostało już życzenia od swoich pociech. Dlatego zachęcamy was do przesłania laurek, rysunków i wierszyków od waszych dzieci. Za co kochamy nasze mamy? Życzenia można przesyłać na adres: [email protected], wpisując w temacie wiadomości ,,Dzień Matki".

Możecie przesłać wasze wspólne zdjęcie, które opublikujemy na łamach portalu Sądeczanin.info. Przypominamy o podpisaniu fotografii i nadesłanych przez was wiadomości przynajmniej imieniem.  Osoby przesyłające zdjęcia wyrażają zgodę na ich publikację w serwisie Sądeczanin.info

[email protected], fot. Pixabay.com Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)