Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 sierpnia. Imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy
12/10/2018 - 08:05

Dzieci też mogą zacząć studiować.

Dziecięcy Uniwersytet I wieku WSB-NLU rekrutuje na rok akademicki 2018/2019. Zaproszone są wszystkie dzieci w wieku od 6 do 12 lat z terenu Sądecczyzny.

Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, najczęściej jest to sobotnie przedpołudnie. Wykład trwa około godziny. 20 października odbędzie sie uroczysta inauguracja roku akademickiego 2018/2019 a potem co miesiąc odbywają się ciekawe zajęcia dla dzieci, które będą zarejestrowane w Dziecięcym Uniwersytecie I wieku.

- Celem jest rozbudzanie aktywności poznawczej, popularyzacja wiedzy, utrzymanie ciekawości świata oraz skłanianie do poszukiwań własnych pasji, poprzez udział dzieci w ciekawych wykładach oraz warsztatach- mówi Agata Horodyska, koordynatorka projektu. W tym roku akademickim w planie są widowiska multimedialne, Run4aSmilen- międzynarodowy bieg po uśmiech, międzynarodowy dzień gotowania oraz wiele innych atrakcji dla najmłodszych studentów.

Opłata wpisowa wynosi 50 złotych za cały rok i jest przeznaczona na organizację zajęć dla dzieci. Więcej informacji znajdziecie państwo na stronie internetowej WSB-NLU.

[email protected] Fot:WSB-NLUDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)