Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 kwietnia. Imieniny: Bernarda, Martyny, Waleriana
23/12/2021 - 12:25

Cudowna szopka pod podegrodzkim GOK-iem dla mieszkańców gminy [ZDJĘCIA]

Mieszkańcy gminy Podegrodzie już mogą zobaczyć świąteczną szopkę bożonarodzeniową, która stanęła przy Gminnym Ośrodku Kultury w Podegrodziu. To najpiękniejszy sygnał, że na Święta nie musimy już długo czekać.

Zobacz również: To będzie piękna, świąteczna szopka. W Obidzy już podstawili ją przy kościele

Przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Podegrodziu stanęła ogromna szopka bożonarodzeniowa. Wyjątkową ozdobę świąteczną sporych rozmiarów wykonał pan Marek Wójcik, mieszkaniec Podegrodzia. Szopka ma cieszyć przede wszystkim mieszkańców gminy i można śmiało stwierdzić, że spełnia swoje zadanie. Z pewnością nie przeoczą jej przechodnie, kierowcy czy osoby, które odwiedzają dziś Urząd Gminy czy Ośrodek Zdrowia.

To również może Cię zainteresować: To dopiero choinka na medal! A wy jak przystroicie swoje świąteczne drzewko?

W podegrodzkiej szopce są już figurki Dzieciątka Jezus, Maryi, Józefa, Trzech Królów oraz zwierząt. Co roku w tym miejscu stała przystrojona choinka, ale tegorocznej ozdoby pod GOKiem nie da się nie zauważyć.

Wyjątkowa ozdoba już w świetle dziennym prezentuje się zachwycająco, ale zanim na dobre rozpoczną się Święta Bożego Narodzenia, zostanie jeszcze oświetlona, żeby cieszyć oko również po zmroku. ([email protected], fot. SS)

Wyjątkowa szopka pod GOKiem w Podegrodziu
Co roku przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Podegrodziu stała oświetlona choinka. W tym roku w tym miejscu pojawiła się wyjątkowa, ogromna szopka bożonarodzeniowa. Nie da się jej przeoczyć. (Fot. SS)


Dziękujemy za przesłanie błędu