Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
29/10/2016 - 05:45

Co z tym Filminkiem? Ruszają nowe seanse dla dzieci

Filminek kończy z powakacyjnym lenistwem i już wkrótce rusza do pracy wraz ze swymi bajkowymi przyjaciółmi. W listopadzie będą to zwierzaki cudaki, czyli przygody sympatycznych gryfów i innych pluszczaków, co to niechybnie za burtę wypadły (Ups! Arka odpłynęła) oraz sprytnych czworonogów, co to nauczyły niefrasobliwego myśliwego, że ten, kto kopie dołki, najczęściej sam w nie wpada (Pampalini. Łowca zwierząt).

W grudniu nie zabraknie śnieżnych animacji. Będzie śnieg, bałwanki,  Mikołaj oraz prezenty (Święty Mikołaj dla wszystkich). Upominki wręczone przez Mikołaja i jego wesołą ekipę sprawią uczestnikom projektu wielką przyjemność.  Będą to kalendarze na 2017 rok, profesjonalnie przygotowane przez grafika, a oparte na pracach plastycznych dzieci pt. „Kolorowe ZOO”, nawiązujących do listopadowych seansów w Kinie Sokół. Dodatkowo po każdym spotkaniu nauczyciele
i opiekunowie grup otrzymają materiały edukacyjne, na podstawie których będą mogli przeprowadzić zabawy i ćwiczenia związane z obejrzanym repertuarem.

TERMINY I PROGRAM SPOTKAŃ

MŁODSZAKI

9 listopada g. 10:15 Zestaw bajek PAMPALINI. ŁOWCA ZWIERZĄT (40’)

13 grudnia g. 10:15 Zestaw bajek ZIMOWE OPOWIEŚCI (40’)

STARSZAKI

10 listopada g. 10:15 Ups! Arka odpłynęła (85’)

14 grudnia g. 10:15 Święty Mikołaj dla wszystkich (65’)

Filminek


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)