Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 26 listopada. Imieniny: Leona, Leonarda, Lesławy
27/05/2020 - 18:30

Borykasz się z samotnością? Przyjdź na mszę dla osób żyjących w pojedynkę

W dzisiejszych czasach wiele osób boryka się z samotnością. Niektórzy z różnych powodów kroczą przez życie w pojedynkę. Z myślą o takich właśnie osobach w sądeckiej bazylice już w najbliższą sobotę zostanie odprawiona msza.

Po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, już w najbliższą sobotę 30 maja o godzinie 16.30 w Bazylice św. Małgorzaty w Nowym Sączu odbędzie się msza święta „dla osób żyjących w pojedynkę”.

Zobacz też Msza dla osób żyjących w pojedynkę. Najpierw modlitwa, potem spotkanie

Przypomnijmy. Pierwsza tego typu msza odbyła się 23 listopada. Zarówno na Eucharystii, jak i późniejszym spotkaniu pojawiło się sporo osób, które wykazały zainteresowanie zarówno wspólną modlitwą, jak również tworzeniem ze sobą wzajemnych relacji.

W poprzednim spotkaniu wzięły udział osoby nie tylko z Nowego Sącza, ale także z najdalszych zakątków Sądecczyzny. Wszyscy zadeklarowali chęć przybycia na kolejne tego typu spotkania.

- Zapraszamy zatem wszystkich, którzy żyją w pojedynkę i borykają się z samotnością, aby zeszli z kanapy, odeszli od komputera i wzięli udział w mszy świętej. Mają szansę poznać drugiego człowieka twarzą w twarz, a jest to bezcenne doświadczenie - zachęcają organizatorzy.

RG [email protected], Fot. IlustracyjnaDziękujemy za przesłanie błędu