Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 października. Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa
17/06/2021 - 08:00

Bezpłatne letnie kino samochodowe na WSB-NLU. Co sądeczanie obejrzą tym razem?

Choć kina są już otwarte, a ich repertuar ciekawy i różnorodny, mieszkańcy Nowego Sącza coraz częściej wybierają alternatywne rozwiązania. WSB-NLU zaprasza sądeczan na wspólne oglądanie filmów. Wstęp jest całkowicie darmowy.

Czytaj też: Piłkarskie emocje nie tylko na Euro 2020. Piłkarki z Gródka nad Dunajcem też odnoszą sukcesy

- Kochani kinomaniacy, to nie lada gratka dla was i waszych przyjaciół! Już po raz trzeci mamy przyjemność zaprosić was na unikatowe wydarzenie, które podbiło serca mieszkańców Nowego Sącza i okolic – czytamy wpis w mediach społecznościowych. Wzorem lat ubiegłych Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University będzie udostępniać ankiety, w których sądeczanie będą mogli zagłosować i wybrać gatunek filmu, który chcą obejrzeć. Organizatorem wydarzenia jest Rada Uczelniana WSB-NLU.

Terminy seansów przewidziano na 17 czerwca, 1 lipca, 15 lipca, 29 lipca, 12 sierpnia i 26 sierpnia, czyli co dwa tygodnie w czwartek, o godzinie 21.15. W razie wyjątkowo niekorzystnych warunków atmosferycznych organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminu wyświetlania filmu.

Miejsce również pozostało bez zmian – wystarczy przyjechać samochodem na parking przy uczelni WSB-NLU i rozpocząć seans, chrupiąc dobry popcorn. – Osoby, które nie mają samochodów, będą mogły dołączyć do nas rozkładając się na wygodnych leżakach i materacach, oczywiście zachowując odpowiednie wymogi sanitarne, czyli odstęp, maseczki i dezynfekcja rąk – czytamy dalej na stronie wydarzenia. Co ważne, wstęp jest całkowicie bezpłatny.

Po wielu ciężkich miesiącach separacji nadszedł czas, aby wyjść z domu i spędzić z bliskimi chwilę wolnego czasu. W dodatku za dwa tygodnie zaczynamy wakacje! (k.kos@sadeczanin.info, fot. Pixabay.com)Dziękujemy za przesłanie błędu