Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 21 października. Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
11/02/2019 - 09:30

„Bezcenny”: drugi singiel czerwonowłosej Violki z Voice of Poland

Dziewczyna o czerwonych włosach, charyzmatyczna kryniczanka Violka Marcinkiewicz, finalista wielu telewizyjnych muzycznych show, właśnie nagrała swój drugi singiel „Bezcenny”, który z każdą minutą ma coraz więcej odsłon na Youtube.

Krynica:„Bezcenny”. Drugi singiel czerwonowłosej Violki z Voice of Poland

Violka Marcinkiewicz ma 25 lat, śpiewa od szóstego roku życia. Uczestniczyła w wielu Przeglądach Artystycznego Dorobku Dzieci i Młodzieży organizowanych w Krynicy-Zdroju. Gdy skończyła 16 lat wpadła na pomysł, aby spróbować sił w castingach do telewizyjnych muzycznych, show. 

Pierwszymi były „Śpiewaj i walcz” i „Zostań Gwiazdą” oraz druga edycja X – Factor. W eliminacjach do „Must Be The Music”zaimponowała niesamowitą energią i dynamicznym show. 

Wystąpiła też w emitowanym od 1993 roku autorskim programie Elżbiety Skrętkowskiej „Szansa na sukces” , a dwa lata temu „Voice of Poland”, znalazła się w drużynie Andrzeja Piasecznego. 

Porażki nie zniechęcają jej, pobudzają tylko do działania. Koncertuje głównie w Małopolsce, Krakowie, Nowym Sączu, Krynicy. Właśnie ukazał się drugi singiel Violki „Bezcenny” (sł. Janusz Czerwik, muz. Mariusz Gozdek) z jej własną aranżacją. 

- Nadszedł ten czas, po ciężkich próbach i przeszkodach po drodze,  po długim czasie prezentuję wam singiel, stworzony przez zdolnych ludzi,  w który włożyłam dużo serducha. Mam nadzieje,  że się spodoba - pisze Violka na profilu społecznościowym. 

Pierwszy, autorski  singiel Violki MarcinkiewiczTo Nic"(muzyka i słowa  Roman Wiśniak), zapowiadający jej debiutancką płytę, ukazał się w październiku 2017 roku. 


(MK) fot. aut.  

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu