Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 września. Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
18/10/2021 - 09:45

Bal charytatywny dla wszystkich przedszkolaków w Nowym Sączu. Szykujcie kostiumy

Pamiętacie przedszkole Sunny Buddies z mikroklimatem adriatyckim? Wyjątkowa placówka organizuje jesienny charytatywny bal przebierańców. Zabawa kostiumowa i kiermasz będą okazją do zebrania pieniędzy dla psów przebywających w schronisku w Wielogłowach.

Jesienny bal przebierańców odbędzie się w przedszkolu Sunny Buddies (ulica Krańcowa 13 w Nowym Sączu). Dzieci spotkają się w sobotę, 23 października, a impreza potrwa od 17:00 do 19:00. Każdy, kto chce wziąć udział w zabawie powinien przygotować swój ulubiony strój i trochę drobniaków.

Dla uczestników jesiennego charytatywnego balu przebierańców przygotowano wiele gier i zabaw. Na dzieci czekają również żywe maskotki, sesja zdjęciowa, konkursy i pokazy magii. A wszystko to w placówce z własnym mikroklimatem adriatyckim. Nie mogło również zabraknąć zabaw z językiem angielskim.

Sunny Buddies zaprasza na jesienny bal wszystkich przedszkolaków z Nowego Sącza i okolic. Wstęp kosztuje 30 złotych (podopieczni Sunny Buddies zapłacą 10 złotych). W programie nie mogło zabraknąć kiermaszu – znajdziemy na nim rzeczy przygotowane przez partnerów wydarzenia. Dochód z kiermaszu zostanie przekazany dla gminnego schroniska dla psów w Wielogłowach. Widzimy się już w sobotę, 23 października.

 „Sądeczanin” jest patronem medialnym wydarzenia. ([email protected], fot. ilustracyjne – Unsplash/Steven Libralon, plakaty - Sunny Buddies)Dziękujemy za przesłanie błędu