Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
21/09/2017 - 14:10

Ania Wyszkoni na 100-lecie szkoły w Świniarsku! GRAMy na tak!

Już tylko miesiąc dzieli Szkołę Podstawową w Świniarsku od uroczystości jubileuszu 100-lecia szkoły. Obchody połączone będą z kolejną odsłoną akcji GRAMy na tak i koncertem Ani Wyszkoni. Tym samym pora ogłosić konkurs, którego laureaci wystąpią jako suport artystki.

- Mamy nadzieję, że trzydniowe obchody, które planowane są na dni 12-14 października staną się prawdziwym świętem wszystkich absolwentów, uczniów, rodziców, nauczycieli a także okazją do wspomnień. Zwieńczeniem obchodów 100- lecia szkoły 14 października będzie koncert elektryczny Ani Wyszkoni - zapowiada Paweł Łabuda, dyrektor placówki. 

Zobacz też: GRAMmy na tak! i Bracia Cugowscy w Świniarsku

Koncert poprzedzi – tradycyjnie - czwarta już edycja Międzyszkolnego Konkursu Wokalno- Instrumentalnego GRAMmy na tak!

- Jak co roku jest on dedykowany wszystkim tym, którzy kochają muzykę i pragną zaprezentować swój talent. Warto zaznaczyć, że zwycięzcy konkursu, oprócz otrzymania tytułu Artysty 2017 roku oraz nagród rzeczowych, wystąpią jako suport przed koncertem Ani Wyszkoni – zachęca w imieniu organizatorów rywalizacji Łabuda.

Zobacz też: Chełmiec: Co ma PWSZ do Zespołu Szkół w Świniarsku?

Wszystkie informacje i regulamin konkursowy dostępny jest na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Świniarsku.

Przy okazji organizatorzy obchodów jubileuszu SP w Świniarsku zapraszają również sympatyków szkoły, osoby, które czują się związane z naszą placówką 12 października o godz. 10.00 na uroczystą mszę w kościele parafialnym oraz na uroczystości o godz. 11.20 na szkolnej hali sportowej.

ES [email protected] Fot.: Facebook / SP w Świniarsku

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.

Jeden człowiek własnymi rękami zbudował kamienny most. Ta historia ze Znamirowic nad Jeziorem Rożnowskim, mogłaby się stać kanwą dramatu. Słyszeliście o tej historii? Obejrzyjcie nasz reportaż:


Dziękujemy za przesłanie błędu