Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 maja. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
02/10/2022 - 06:20

Andre Costa zaczarował Małgorzatę Foremniak i Agnieszkę Chylińską. Sukces Sądeczanina w Mam Talent

Andre Costa Infante pochodzi z Portugalii. Jest zawodowym iluzjonistą i mentalistą – potrafi czytać w myślach i manipulować umysłem. O jego nadprzyrodzonych umiejętnościach przekonali się jurorzy telewizyjnego show – Mam Talent. Ich reakcja nie pozostawia wątpliwości – na scenie zadziała się magia.

Widzowie, którzy co tydzień w sobotni wieczór zasiadają przed telewizorami i oglądają rozrywkowe show Mam Talent z pewnością do teraz zadają sobie pytanie: jak to możliwe? Pochodzący z Portugalii sądeczanin Andre Costa Infante zaczarował jurorów telewizyjnego show, wystawiając ich umysł na próbę. – Cały czas jestem w szoku – wykrzyknęła Agnieszka Chylińska, zdumiona całym występem.

Czytaj też: Andre Costa - iluzjonista i mentalista. Jak on to robi? Potrafi czytać w myślach! [WIDEO]

Andre wykorzystał swoje nieprawdopodobne umiejętności związane z mentalizmem. - Korzystając z dziedzin nauki takich jak psychologia, mnemotechnika czy hipnoza tworzę iluzję dla umysłu. W ten sposób udaję, że czytam w myślach, a tak naprawdę po prostu "czytam" daną osobę. O ludziach wiele mówią gesty, spojrzenie, kierunek patrzenia, a nawet sposób, w jaki siedzą, czyli ułożenie nóg i stóp – zdradził Andre w jednej z rozmów z ”Sądeczaninem”.

Do udziału w swoim występie zaprosił prowadzącego program Marcina Prokopa, który bez wahania wykonywał polecenia magika. Niektóre z nich okazały się nieco niebezpieczne…

Iluzjonista Andre gościł w "Sądeczaninie" niecałe dwa lata temu. Wówczas zaprezentował swoje popisowe sztuczki karciane, udowodnił także, że rzeczywiście potrafi czytać w myślach. Programy rozrywkowe typu talent show zawsze traktował jako duże wyzwanie, zwłaszcza biorąc pod uwagę konieczność nauczenia się języka polskiego, który magik opanował na imponującym poziomie.

Jesteście ciekawi umiejętności sądeckiego czarodzieja? Powtórkę telewizyjnego show będzie można obejrzeć w niedzielę o godzinie 12.15 na TVN. Czy jurorzy mieli rację? ([email protected], fot. KK)Dziękujemy za przesłanie błędu