Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 sierpnia. Imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny
11/03/2018 - 10:00

Ale się zrobiło wiosennie! Zobacz wernisaż prac pasjonatki makrofotografii! [Zdjęcia]

6 marca br. w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej odbył się wernisaż makrofotografii autorstwa Lidii Sułkowskiej. Pasjonatka, która makrofotografią interesuje się od kilku lat, opowiadała o swoich pracach, pasji i cierpliwości.

Cierpliwość i skupienie - to cechy, które w przypadku makrofotografii są bez wątpienia przydatne. Mogli się o tym przekonać wszyscy Ci, którzy wzięli udział w wernisażu fotografii Lidii Sułkowskiej. Limanowski PCiT zamienił się w iście wiosenną galerię!

Zobacz też: Poręba Wielka: tężnia solankowa, amfiteatr, trasy widokowe...co jeszcze będzie uzupełnieniem centrum przyrodoleczniczego?

Wernisaż wystawy pt. „Tu i teraz” rozpoczęła Justyna Tokarczyk dyrektor Wydziału Promocji, Projektów i Przedsiębiorczości Starostwa Powiatowego w Limanowej, która w imieniu Starosty Limanowskiego Jana Puchały  i Zarządu Powiatu Limanowskiego serdecznie powitała zaproszonych gości wśród których znaleźli się rodzina, przyjaciele oraz znajomi autorki wystawy.

Po oficjalnej części spotkania nadszedł czas na prezentację wystawy, która jest niezwykle subtelna, radosna i barwna.

Zobacz też: Uciekinier czy porzucony? Kolejny samotny pies czeka na właściciela w Limanowej [Zdjęcia]

- Makrofotografia fascynuje mnie, uczy cierpliwości, cieszy i zaskakuje. Uwielbiam interpretować ją na swój własny sposób. Na co dzień zajmuję się grafiką, ale fotografując uznaję zasadę „minimum postprodukcji”. Moje prace są baśniowe, subtelne i barwne. Przypominają obrazy. Tak właśnie widzę ten malutki, niezauważalny gołym okiem, a jakże fascynujący makro świat - mówiła o sobie i swojej pracy autorka wystawy, Lidia Sułkowska

[email protected], Fot. Starostwo Powiatowe LimanowaDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)