Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 października. Imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty
15/07/2021 - 09:55

3. Sądeckie Targi Książki. Wystawco, księgarzu nie zwlekaj. Rezerwuj stoisko!

Dużymi krokami zbliżają się 3. Sądeckie Targi Książki, organizowane przez Fundację Sądecką. Tego wyjątkowego wydarzenia czytelniczego nie mogą przegapić wystawcy, księgarze i wszyscy ci, którzy uwielbiają czytać książki.

Pandemia i jej kolejne fale nie pozwoliły nam na organizację kolejnych targów na początku roku. Korzystając z gościnności organizatorów Festiwalu Biegowego, który zawita w tym roku do malowniczej Piwnicznej Zdroju, zaplanowaliśmy 3. Sądeckie Targi Książki.

Ta prestiżowa impreza czytelnicza jest w tym roku planowana od 10 do 12 września na piwniczańskim Nakle, w Miasteczku Biegacza podczas 12. Festiwalu Biegowego.

Wydawco książek, księgarzu jesteś zainteresowany stoiskiem i prezentacją swoich publikacji podczas tej imprezy skontaktuj się z Fundacją Sądecką: m.sitek@sadeczanin.info, tel. 18 475 16 31, 797-774-530.

Do dyspozycji mamy stoiska wydawnicze. Czasu na decyzję, by uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu czytelniczym pozostało niewiele.

Przypomnijmy, że 2. Sądeckie Targi Książki, które zorganizowaliśmy w lutym 2020 roku tuż przed wprowadzeniem w naszym kraju obostrzeń pandemicznych odbyły się w Pijalni Głównej w Krynicy Zdroju. Była to największa i najbardziej prestiżowa impreza czytelnicza na Sądecczyźnie. Targi przyciągnęły tłumy odwiedzających – kochających książki i lubiących czytać.  

Swoją ofertę wydawniczą prezentowali wystawcy i autorzy z całej Polski, a czytelnicy chętnie uczestniczyli w spotkaniach z pisarzami. W ten sposób mogli zdobyć cenne autografy i poznać inspirujące postaci.

Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych, którym rodzice mogli kupić wyjątkowe opowiadania i bajki.

i.michalec@sadeczanin.info, fot/wideo: Daniel Szlag/Quality Time.Dziękujemy za przesłanie błędu