Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 9 czerwca. Imieniny: Anny-Marii, Felicjana, Sławoja
24/10/2021 - 15:40

Zabawa, uśmiech i piękne stroje. Taki był bal charytatywny w Sunny Buddies

W sądeckim przedszkolu Sunny Buddies odbył się w sobotę bal charytatywny. Uczestniczyły w nim zarówno dzieci, jak i dorośli, którzy zaprezentowali się w specjalnie przygotowanych strojach. Była to jednak przede wszystkim okazja do zebrania pieniędzy dla psów przebywających w schronisku w Wielogłowach.

Dla uczestników jesiennego charytatywnego balu przebierańców w przedszkolu Sunny Buddies, przygotowanych zostało wiele gier i zabaw. Na dzieci czekały także żywe maskotki, sesja zdjęciowa, konkursy i pokazy magii. A wszystko to w placówce z własnym mikroklimatem adriatyckim. Nie mogło również zabraknąć zabaw z językiem angielskim.

Głównym celem było zebranie pieniędzy dla psów przebywających w schronisku w Wielogłowach. Impreza była niezwykle udana. Zarówno dzieci, jak i ich opiekunowie doskonale się bawili. Każdy miał na sobie również unikatowy strój, dzięki któremu zmienił się na dwie godziny w inną postać. Uczestnicy przebrali się m.in. za księdza, kościotrupa, czy… rodzinę Addamsów.

Ci, którzy w wynalezieniu przebrania wykazali się największą kreatywności zostali nagrodzeni. Każdy bawił się znakomicie. – Bal postanowiliśmy zorganizować na rzecz schroniska dla psów w Wielogłowach. Cały dochód zostanie dla niego przeznaczony. Przychodzi ciężki okres dla czworonogów, więc doszliśmy do wniosku, że pomożemy im właśnie w takiej formie – mówi Konrad Syga, właściciel przedszkola Sunny Buddies.

- W akcję chętnie zaangażowali się nasi partnerzy. Dopisali swoją obecnością również rodzice. Wszyscy mogli się przebrać w stroje jesienne lub Halloween'owe i wspólnie spędzić czas. Zabawa jest świetna. Mamy nadzieję, że to nie koniec. Kolejne wydarzenie szykujemy na na Boże Narodzenie. Tym razem będziemy zbierać na dom dziecka – dodaje Beata Wróbel, właścicielka Sunny Buddies.

Zainteresowanie imprezą było bardzo duże. Jak oszacowali organizatorzy, wzięło w niej udział około 130 osób. W programie znalazł się także kiermasz.

- Sądecka Biblioteka Publiczna jest partnerem dzisiejszego wydarzenia. Dzieci mogą się zapisać na naszym stoisku. Biorą przy okazji udział w akcji „Mała książka, wielki człowiek”, dzięki której otrzymują wyprawkę małego czytelnika, książeczkę i kartę do zbierania naklejek. Włączyliśmy się również w kiermasz książek – wyjaśnia Anna Kosowska-Zgrzeblak z Sądeckiej Biblioteki Publicznej.

Więcej w materiale filmowym. ([email protected], fot.: Mateusz Pogwizd, wideo: Mateusz Pogwizd)

Patronem medialnym wydarzenia był "Sądeczanin"

Bal charytatywny w przedszkolu Sunny Buddies
W sobotę, w sądeckim przedszkolu Sunny Buddies odbył się bal charytatywny. Atrakcji było sporo, a stroje uczestników robiły wrażenie.


Dziękujemy za przesłanie błędu