Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 kwietnia. Imieniny: Bernarda, Martyny, Waleriana
15/05/2022 - 08:05

Za nami drugi dzień 4. Sądeckich Targów Książki w WSB-NLU!

Drugi dzień 4. Sądeckich Targów Książki w Wyższej Szkole Biznesu – NLU w Nowym Sączu (15 maja). Zapraszamy już od godz. 11 do 16.

Kto wczoraj odwiedził 4. Sądeckie Targi Książki z pewnością nie żałował i nie wychodził z holu WSB-NLU bez ulubionej książki, albo torby, w której znajdowała się nie jedna, ale kilka publikacji.

Wczoraj też można było posłuchać ciekawych rozmów z Rafałem Skąpskim, red. Dorotą Kanią (jedna z najbardziej wpływowych osób na rynku polskich mediów, współautorką cyklu bestsellerowych książek "Resortowe dzieci", które pisała wraz z i Jerzym Targalskim i Maciejem Maroszem). Rozmawialiśmy również z Magdaleną Szefernaker, autorką książki „Mama na obcasach”, Aleksandrą Tyl, autorką poczytnych powieści między innymi „Zgodne małżeństwo”, Anna Totoń, miłośniczką historii Nowego Sącza, Robertem Drobyszem, sądeckim poetą. Swoje utwory prezentowali poeci z Łąckiego Klubu Literackiego.

Dzisiaj zapraszamy na drugi dzień 4. Sądeckich Targów Książki, organizowanych przez Fundację Sądecką. Początek imprezy o godz. 11. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel.

NIEDZIELA – 15 maja

Spotkania autorskie

Godz. 11 - Grzegorz Czerwicki w rozmowie z Katarzyną Świderską – o życiu i książce „Nie jesteś skazany”
Godz. 12-13 – Aleksandra Tyl – Czy pisanie to trudne zadanie – rozmowa o książkach i powieściach dla dzieci
Godz. 13-14 – „To jest zjawisko i na to nie ma rady” – Antoni Kroh, spotkanie autorskie
Godz. 14-15 – Spotkanie autorskie z Beatą Pawlikowską. 

 ([email protected]), fot. IM.Dziękujemy za przesłanie błędu