Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 11 kwietnia. Imieniny: Filipa, Izoldy, Leona
08/04/2021 - 04:25

W kinie: "Spirala", nowy wymiar przerażającej serii

Producenci kultowej "Piły" przedstawiają "Spiralę" - nowy wymiar przerażającej serii. Reżyser trzech części słynnego cyklu w zupełnie nowy, ale nawiązujący do oryginału sposób, opowiada o psychopacie, który wymierza sprawiedliwość w jeszcze bardziej okrutny i krwawy sposób.

Zobacz też co potrafi Jeden gniewny człowiek

W "Spirali" Chris Rock ujawnia zaskakujące aktorskie oblicze, a Samuel L. Jackson nie przebiera w słowach w filmie, który już od premiery pierwszego zwiastuna porównywany jest do wybitnego "Siedem".

Detektyw Ezekiel „Zeke” Banks od lat próbuje wyjść z cienia swego słynnego ojca, legendarnego weterana wydziału zabójstw. Żadna z dotychczasowych spraw nie dała mu na to szansy. Być może tym razem będzie inaczej.

Zeke prowadzi śledztwo w sprawie sadystycznych morderstw, które przypominają serię krwawych zbrodni sprzed lat. Przekonany o swojej przenikliwości detektyw Banks, nie zdaje sobie sprawy, że krok po kroku daje się wciągnąć w wyszukaną i przemyślaną grę. W szalonym umyśle mordercy zrodził się plan tak okrutny, że nawet policyjni weterani nie wyobrażają sobie tego, co nadchodzi…Fot. Monolith Films.

SpiralaDziękujemy za przesłanie błędu

„Mecenas Czytelnictwa”