Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 6 lutego. Imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty
29/11/2022 - 14:40

Te fryzury robią wrażenie. Młodzi fryzjerzy dali popis swoich umiejętności [FILM]

Uczniowie Zespołu Szkół nr 4 w Nowym Sączu dali popis swoich umiejętności. Mieli zaledwie dziewięćdziesiąt minut na wykonanie fryzury konkursowej. Wszyscy poradzili sobie znakomicie. Członkowie jury nie mieli łatwego zadania.

W Zespole Szkół nr 4 w Nowym Sączu odbył się konkurs barberski pod nazwą „Ice Look”, który zakończyła dyskoteka andrzejkowa. Celem konkursu było wykonanie fryzury męskiej inspirowanej tematem, wymiana doświadczeń między uczestnikami, prezentacja nowoczesnych technik fryzjerskich i rozwijanie kreatywności zawodowej wśród młodzieży.

Zobacz też "Uliczny Look" na głowie. Młode fryzjerki dały popis swoich umiejętności [WIDEO]

W konkursie wzięło udział sześciu uczniów z klasy drugiej i trzeciej technikum usług fryzjerskich. Uczestnicy nie mieli łatwego zadania. Musieli wykonać stylizację według własnego pomysłu i potencjału twórczego. Mieli na to dziewięćdziesiąt minut.

- Konkurs jest organizowany w naszej szkole po raz pierwszy, ze względu na to, że barberstwo jest bardzo modne i w dzisiejszych czasach cieszy się dużą popularnością. Wszyscy uczestnicy konkursu zaprezentowali bardzo wysoki poziom – powiedziała nam Agnieszka Zygmunt, nauczycielka w Zespole Szkół nr 4 oraz członek jury.

Członkowie jury w składzie: wicedyrektor Olga Wojciechowska, Agnieszka Zygmunt, Dominik Dusza i Maciej Bajorek, mieli bardzo trudne zadanie, bo wszystkie fryzury były piękne, jednak najbardziej spodobała im się fryzura wykonana przez Damiana Brotonia z klasy 2E i to właśnie on zajął pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęła Katarzyna Rusnak z klasy 2E, a trzecie Julia Tomasiak z klasy 3E.

Członkowie jury przyznali wyróżnienia Aleksandrze MotyceSzymonowi Jurczakowi, a także Norbertowi Chochlińskiemu, który otrzymał również nagrodę publiczności.  

Bezpośrednio po zakończeniu konkursu odbyła się dyskoteka andrzejkowa, którą uświetnił  DJ Sromek. ([email protected] Fot. M. Mucha, R. Gajewski, Film RG)

Te fryzury robią wrażenie. Młodzi fryzjerzy dali popis swoich umiejętności
Uczniowie Zespołu Szkół nr 4 w Nowym Sączu dali popis swoich umiejętności. Mieli zaledwie dziewięćdziesiąt minut na wykonanie fryzury konkursowej. Wszyscy poradzili sobie znakomicie. Członkowie jury nie mieli łatwego zadania.


Dziękujemy za przesłanie błędu