Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
02/12/2023 - 11:30

Sądeczanka Ewa Novel znów wszystkich zaskoczyła. Piosenkarka stworzyła „Niewidzialną więź”

Piosenkarka Ewa Novel pnie się w błyskawicznym tempie po szczeblach muzycznej kariery. Teraz znów wszystkich zaskoczyła. Razem z wokalistą Kubą Jurzykiem stworzyła „Niewidzialną więź”. To już piąty singiel sądeckiej artystki. Warto go posłuchać.

Utwór ukazuje niewidzialną więź, jaka łączy artystę z drugim artystą, ale także z publicznością. Muzyk ma nietypową moc, aby chwytać za serce, wzruszać, ale także poruszać. To bardzo duża odpowiedzialność, ponieważ bycie na scenie wiąże się z ciągłymi oczekiwaniami - oczekiwania publiczności, ale także oczekiwania jakie wobec siebie stawia artysta.

- Artysta jest często nierozumiany i z łatwością osądzany przez otoczenie. Występ to swego rodzaju "ulotny czar", moment, który znika wraz z zejściem ze sceny. Zdarza się, że muzyk gra koncert, a wewnętrznie czuje się bardzo źle, niejednokrotnie ukrywając negatywne emocje i przybierając maskę uśmiechu – tłumaczy Ewa Novel.

Zobacz też Sądecka piosenkarka Ewa Novel znów zachwyciła. Nagrała kolejny singiel [FILM]

- Paradoks sceny, w którym z jednej strony eksponujemy swoje uczucia, a z drugiej strony je ukrywamy. To wewnętrzna walka, którą dobrze zna jedynie drugi artysta. Bycie na scenie to ogromna radość, jednak czasem mogą kryć się za nią problemy dnia codziennego, lub przykre okoliczności – dodaje.

W kompozycji słyszymy przejmujące motywy fortepianu oraz ciemne brzmienie basu - partie wykonane przez Macieja Niecia, ciepłe barwy instrumentów smyczkowych oraz chórki nadające tło wokalom prowadzącym nagrane przez Ewę Borcz, a wszystko wzmocnione perkusyjnymi wejściami Adama Leśniaka.

Muzykę do utworu „Niewidzialna więź” skomponowała Ewa Borcz, a tekst napisały: Ewa Novel, Ewa Borcz oraz Magdalena Fortowska. Zachęcamy do wysłuchania. Naprawdę warto! ([email protected] fot. Ewa Novel)Dziękujemy za przesłanie błędu