Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 września. Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego
21/12/2020 - 11:40

Rekolekcje adwentowe śp. ks. Piotra Pawlukiewicza cz. 2

Czas adwentu powoli dobiega końca. Już tylko cztery dni dzielą nas od uroczystości Bożego Narodzenia. Aby jak najlepiej przygotować się do świąt, zachęcamy was do wysłuchania drugiej części rekolekcji adwentowych śp. ks. Piotra Pawlukiewicza.

Adwent to czas, który ma przygotować wiernych do świąt Bożego Narodzenia. Nie jest to takie łatwe w dzisiejszych czasach, ponieważ ludzie są zabiegani i pochłonięci pracą. Wiele godzin spędzają w centrach handlowych i często nie mają czasu, aby choć jeden raz uczestniczyć w mszy roratniej.

Zobacz też Rekolekcje adwentowe śp. ks. Piotra Pawlukiewicza cz.1

Nie tak dawno zaczynaliśmy adwent, a już za kilka dni połamiemy się opłatkiem, złożymy sobie świąteczne życzenia i zaśpiewamy kolędy. Tak szybko, jak przeminął tegoroczny adwent, tak szybko przeminie również ludzkie życie, dlatego w codziennym pośpiechu nie zatraćmy tego, co dla każdej wierzącej osoby powinno być najważniejsze.

Na tej ostatniej prostej przed świętami, posłuchajmy nauki rekolekcyjnej, którą kiedyś wygłosił śp. ks. Piotr Pawlukiewicz. ([email protected] Film Youtube Ku Świętości)Dziękujemy za przesłanie błędu