Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
14/10/2022 - 13:10

Nauczyciele mają dzisiaj swoje święto. Czego życzą im uczniowie?

Jak co roku, dzień 14 października jest wyjątkowy dla wszystkich nauczycieli. To właśnie dzisiaj jest ich święto. Uczniowie dziękują za trud wychowania, obdarowują kwiatami albo słodkościami i składają życzenia.

Odwiedziliśmy dwie sądeckie szkoły - II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej i Zespół Szkół nr 4 w Nowym Sączu. Sprawdziliśmy, jakie niespodzianki szykują dla swoich nauczycieli uczniowie. Z niektórymi osobami udało nam się porozmawiać. Zapytaliśmy, czego życzą swoim nauczycielom w dniu ich święta. Niektóre życzenia naprawdę zaskakują. 

- Dużo zdrowia, szczęścia oraz czerpania przyjemności z wykonywanej pracy. Życzę również, aby jak najdłużej pracowali w naszej szkole i czerpali z tego dużo radości – tego życzy wszystkim nauczycielom jedna z uczennic sądeckiej „Dwójki”.

Zobacz też Zawód nauczyciela to nie bułka z masłem. Gorzka diagnoza sądeckiego historyka

- Przede wszystkim życzę satysfakcji z wykonywanego zawodu i dużo cierpliwości, bo nie zawsze jest łatwo pracować z dziećmi i młodzieżą – mówi inna uczennica.

- Cierpliwości i kreatywności, ale także dużo zdrowia i otwartości na propozycje samorządu uczniowskiego – dodaje jeszcze inna uczennica. 

Zachęcamy Was do wysłuchania wszystkich życzeń, które na łamach "Sądeczanina" złożyli swoim nauczycielom uczniowie sądeckiej "Dwójki" i Zespołu Szkół nr 4. ([email protected] Film M. Pogwizd)
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu